DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

W Sztokholmie powstała organizacja World Freedom Alliance (Światowy Sojusz Wolności dla wszystkich krajów!!) Video !☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Organizacja WFAA (Światowy Sojusz Wolności)- przedstawia!

Organizacja Światowy Sojusz Wolności – World Freedom Alliance powstała w Sztokholmie 31 października 2020 roku w celu zapewnienia ogólnoświatowej platformy łączącej różne stowarzyszenia i organizacje oferujące dostęp do wymiaru sprawiedliwości, prawdziwy dialog w dziedzinie nauk o zdrowiu i polityce, jednocześnie pociągając do odpowiedzialności na mocy prawa urzędników z całego świata.
Organizacja będzie oferować przejrzyste rozwiązania oparte na dowodach i zachęcać do intensywnej debaty z mediami, naukowcami i rządami, aby zapewnić przywrócenie i utrzymanie naszych podstawowych wolności ludzi na całym świecie. Misją WFA jest OCHRONA naszych cenionych wolności, PROMOWANIE współpracy i powiązań między grupami lekarzy, naukowców, prawników, profesjonalistów i działaczy na całym świecie. Zapewnienie przejrzystej analizy danych dla biznesu i innowacyjnych rozwiązań, aby zbudować wspaniały świat dla nas, naszych dzieci i przyszłych pokoleń.
Koordynatorem na Polskę została Justyna Walker z UK. World Freedom Alliance zapewnia ogólnoświatową platformę łączącą różne stowarzyszenia i organizacje oferujące dostęp do wymiaru sprawiedliwości, prawdziwy dialog w dziedzinie nauk o zdrowiu i polityce, jednocześnie pociągając do odpowiedzialności na mocy prawa urzędników z całego świata.
Będziemy oferować przejrzyste rozwiązania oparte na dowodach i zachęcać do intensywnej debaty z mediami, naukowcami i rządami, aby zapewnić przywrócenie i utrzymanie naszych podstawowych wolności ludzi na całym świecie.
Naszą misją jest OCHRONA naszych cenionych wolności, PROMOWANIE współpracy i powiązań między grupami lekarzy, naukowców, prawników, profesjonalistów i działaczy na całym świecie. ZAPEWNIAMY przejrzystą analizę danych dla biznesu i innowacyjne rozwiązania, aby zbudować wspaniały świat dla nas, naszych dzieci i przyszłych pokoleń.
Za You Tube NN2
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: