DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

W fatalnym orzeczeniu Sędzia całkowicie odrzucił argument. Trumpa ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Sąd Stanów Zjednoczonych jest widoczny we wtorek, 17 listopada 2020 r., W Williamsport w Pensylwanii. Przesłuchanie w sprawie federalnego pozwu kampanii Trumpa, mającego na celu uniemożliwienie urzędnikom z Pensylwanii poświadczenia wyników głosowania, pozostaje we wtorek w sądzie po tym, jak szybko sędzia zaprzeczył prośbie nowego prawnika kampanii o opóźnienie. (Zdjęcie AP / Mark Scolforo)

HARRISBURG, Pa. (AP) – Sędzia federalny wydał w sobotę zjadliwy rozkaz, w którym odrzucał daremne wysiłki kampanii Trumpa w celu zablokowania certyfikacji głosów w Pensylwanii, odrzucając roszczenia dotyczące powszechnych nieprawidłowości związanych z kartami do głosowania pocztowego.

Sprawa zawsze była długa, aby powstrzymać inaugurację prezydenta elekta Joe Bidena, ale największą nadzieją prezydenta Donalda Trumpa było wpłynięcie na wyniki wyborów za pośrednictwem sądów, głównie ze względu na liczbę głosów wyborczych, które w Pensylwanii wynosi 20. Jego osobisty prawnik, Rudy Giuliani, wszedł na salę sądową po raz pierwszy od dziesięcioleci, aby dyskutować w tej sprawie w zeszłym tygodniu.

Sędzia Sądu Okręgowego USA Matthew Brann napisał w swoim postanowieniu, że Trump poprosił sąd o pozbawienie praw wyborczych prawie 7 milionów wyborców.

„Można by się spodziewać, że szukając tak zaskakującego wyniku, powód przybędzie potężnie uzbrojony w przekonujące argumenty prawne i faktyczne dowody szerzącej się korupcji” – napisał Brann do tego stopnia, że ​​sąd nie miałby innego wyjścia, jak tylko zatrzymać poświadczenie, mimo że wpłynie na tak wielu ludzi. „To się nie wydarzyło”.

Nawet gdyby wygrał sprawę w Pensylwanii, Trump musiałby wygrać inne procesy w innych stanach, w których również poprosił o opóźnienie certyfikacji. Kampania zasypała pola bitewne stany sporami sądowymi w dniach po wyborach, domniemanymi powszechnymi oszustwami wyborczymi bez dowodów, ale większość tych przypadków została już odrzucona.

Prezydent podjął wysiłek, aby w ostatnich dniach podważyć wyniki wyborów w 2020 roku poza salę sądową, prosto do lokalnych ustawodawców. Niektórzy sojusznicy Trumpa wyrazili nadzieję, że ustawodawcy stanowi będą mogli interweniować w wyborze republikańskich elektorów.

Mając to na uwadze, Trump zaprosił w piątek ustawodawców ze stanu Michigan do Białego Domu, mając nadzieję, że spotkanie Gabinetu Owalnego przekona ich do odłożenia głosów popierających Bidena o ponad 154 tysiące. Jednak po spotkaniu ustawodawcy wydali oświadczenie, że będą przestrzegać prawa i „normalnego procesu” dotyczącego wyborców. Mówi się, że Trump rozważa wystosowanie podobnego zaproszenia do prawodawców z Pensylwanii.

Trumpowi i jego kampanii brakuje czasu, ponieważ stany potwierdzają swoje wyniki jeden po drugim, pokazując, że Biden zdobył wymagane 270 głosów Kolegium Elektorów do objęcia urzędu.

Brann orzekł, że urzędnicy Pensylwanii mogą poświadczyć wyniki wyborów, które pokazują, że Biden wygrał stan większością 80 000 głosów. Powiedział, że kampania Trumpa przedstawiła „napięte argumenty prawne bez merytorycznych i spekulacyjnych oskarżeń … bez poparcia dowodami”.

„W Stanach Zjednoczonych nie może to usprawiedliwiać pozbawienia praw wyborczych ani jednego wyborcy, nie mówiąc już o wszystkich wyborcach szóstego pod względem liczby ludności stanu” – głosi opinia. „Nasi ludzie, prawa i instytucje wymagają więcej”.

Trump napisał na Twitterze po orzeczeniu, że nie może zrozumieć, dlaczego Biden tworzy gabinet, skoro śledczy prezydenta znaleźli „setki tysięcy fałszywych głosów”, bezpodstawne twierdzenie, na które Trump nie przedstawił żadnych dowodów.

Giuliani i prawnik wyborczy Trumpa powiedzieli w oświadczeniu, że z zadowoleniem przyjęli zwolnienie, ponieważ pozwoliłoby im to szybciej odwołać się do Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych, gdzie Trump wielokrotnie powtarzał, że czuje, że ma życzliwych sędziów. Ale sędziowie wysłuchali przed wyborami sprawy ze strony państwa w sprawie trzydniowego przedłużenia w sprawie kart do głosowania pocztą i zezwolili na przedłużenie w stosunku do sprzeciwu republiki.

Senator Pat Toomey, republikanin z Pensylwanii, który pomógł posadzić Branna na ławce w czasie administracji Obamy, powiedział, że orzeczenie pokazało, że Trump wyczerpał wszystkie możliwe ścieżki prawne w stanie i pogratulował Bidenowi zwycięstwa. Nazwał Branna „wieloletnim konserwatywnym republikaninem, o którym wiem, że jest sprawiedliwym i bezstronnym prawnikiem”.

Giuliani, były prokurator federalny i burmistrz Nowego Jorku, podczas rozprawy w tym tygodniu pokazał swoją zardzewiałość, potykając się o znaczenie „nieprzejrzystości”, myląc sędziego z sędzią federalnym w oddzielnym okręgu i prowokując przeciwnego prawnika.

Giuliani wielokrotnie twierdził w sądzie, że hrabstwa nie mogą pomagać ludziom w głosowaniu. Przeciwny prawnik Mark Aronchick zasugerował, że Giuliani nie może znać kodeksu wyborczego Pensylwanii.

Adwokaci z ramienia Trumpa argumentowali, że gwarancja równej ochrony wynikająca z konstytucji Stanów Zjednoczonych została naruszona, gdy hrabstwa Pensylwanii przyjęły różne podejście do powiadamiania wyborców przed wyborami o problemach technicznych z przesłanymi pocztą do głosowania.

Sędzia całkowicie odrzucił argument.

Sekretarz stanu Pensylwanii Kathy Boockvar i siedem hrabstw z większością Bidenów, w których toczyła się kampania, argumentowało, że odrzucenie powszechnego głosowania w sprawie pojedynczych zarzutów oszustwa pocztowego było zbyt skrajne, zwłaszcza po tym, jak większość z nich została podliczona.

„Nie ma żadnego usprawiedliwienia na żadnym poziomie dla radykalnego pozbawienia praw wyborczych, którego szukają” – napisali prawnicy Boockvara w krótkim zgłoszeniu złożonym w czwartek.

Prokurator generalny Pensylwanii Josh Shapiro, demokrata, opublikował tweeta wkrótce po orzeczeniu Branna, że ​​„kolejny gryzie ziemię”.

„Te twierdzenia były bezwartościowe od samego początku i dla jednej widowni” – powiedział Shapiro w oświadczeniu. „Wola ludu zwycięży. Te bezpodstawne procesy muszą się zakończyć ”.

Hrabstwa muszą poświadczyć swoje wyniki firmie Boockvar do poniedziałku, po czym ona sama dokona certyfikacji. Demokratyczny gubernator Tom Wolf powiadomi elektorów zwycięskiego kandydata, że ​​powinni stawić się na głosowanie w Kapitolu 14 grudnia.

apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: