DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

NFZ przeprowadza masowe kontrole. Dzwonią i udają, a potem nakładają kary ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

NFZ prowadzi nietypowe kontroli przychodni POZ

eastnews/Arkadiusz Ziolek
22 Listopada 2020

NFZ przeprowadza masowe kontrole. Dzwonią i udają, a potem nakładają kary

Niecodzienne kontrole urzędników Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ) jak informują lekarze Porozumienia Zielonogórskiego urzędnicy weryfikują dostępność świadczeń w przychodniach POZ, dzwoniąc do nich i podając się za pacjentów. Jeśli nie uda im się od razu dodzwonić lub umówić szybko na wizytę, wówczas placówki otrzymują pisma z groźbą kar umownych. Właściciele przychodni nie kryją oburzenia i zarzucają urzędnikom NFZ brak znajomości realiów.

Nietypowe kontrole NFZ

O dość przebiegłych kontrolach Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ) informuje w komunikacie Federacja Związków Pracodawców Ochrony Zdrowia Porozumienie Zielonogórskie, podkreślając, że w ostatnich tygodniach zgłaszały je podmioty POZ z różnych regionów Polski.

Kontrola przebiega w banalny sposób – urzędnik NFZ chcąc dokonać weryfikacji dostępności świadczeń w przychodni dzwoni do niej, podając się za pacjenta. Jakie są konsekwencje, gdy „pacjent” nie będzie usatysfakcjonowany obsługą? Oddajmy głos Porozumieniu Zielonogórskiemu.

– W piśmie do jednej z przychodni terenowy departament kontroli NFZ informuje, że kontroler dodzwonił się do rejestracji dopiero za czwartym razem i nie mógł umówić się na wizytę w tym dniu, co oznacza „utrudniony kontakt z placówką”. Następnie pojawia się groźba kary umownej oraz wniosek o zmianę organizacji pracy „w sposób umożliwiający telefoniczny kontakt z placówką i bieżącą informację” – czytamy w komunikacie.

Właścicielka wspomnianej przychodni nie kryje oburzenia tym co się stało. – To szczyt bezczelności, żeby w takim ciężkim okresie pisać do nas tego rodzaju pisma – mówi cytowana w komunikacie Porozumienia Zielonogórskiego szefowa przychodni, podkreślając, że pacjent (w rzeczywistości kontroler Funduszu) „otrzymał informację, że może umówić się na teleporadę lub w razie potrzeby osobistą wizytę następnego dnia”.

Właścicielka skontrolowanej przychodni podkreśla, że jej pracownicy funkcjonują w ekstremalnych warunkach, odbierając i wykonując dziesiątki telefonów dziennie (do tego dochodzą osobiste wizyty pacjentów), więc jak podkreśla trudno się dziwić, że nie zawsze udaje się dodzwonić do placówki za pierwszym razem.

biznesinfo

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: