Pracował w Banku Światowym. „Elity za kulisami pozbywają się ‚zbędnych’ ludzi!”

Portal opublikował komentarz, jakiego Peter Koenig (ekonomista i analityk geopolityczny, który wcześniej pracował w Banku Światowym) udzielił nt Światowego Forum Ekonomicznego w Davos. W artykule czytamy o zakulisowych elitach, które „chcą pozbywać się zbędnych ludzi”.

„Żyją zbyt dobrze, aby zniszczyć swoje feudalne życie nuklearną apokalipsą. Ci ponurzy władcy wszechświata prowadzą cichą wojnę w swoich umysłach  – stopniowe, ale ciągłe niszczenie „niepotrzebnych” ludzi, zachowując infrastrukturę” – czytamy w artykule.

Dalej czytamy, że ta wojna „jest zniszczenie ludzkości w perspektywie średnio- i długoterminowej. Strategia ta działa jak ośmiornica, której macki są jednocześnie aktywne na całym świecie. W tej bitwie jest mało prawdopodobne, aby którykolwiek ze zwykłych ludzi przeżył. Jedna z macek jest bronią biologiczną”.

„Istnieje ponad 100 tajnych laboratoriów na całym świecie, kontrolowanych przez Pentagon i CIA, gdzie broń jest rozwijana.Często działają pod przykrywką laboratoriów „badawczych”, które szukają lekarstw na choroby ludzi i zwierząt lub wymyślają sposoby zabijania szkodników rolniczych. W rzeczywistości opracowywane są tu nowe pokolenia szczepów biologicznych, wirusów i bakterii. Nawet nowe pokolenia szczepionek, które są testowane na miejscowej ludności, są oczywiście bez ich wiedzy i zgody” – pisze Koenig.

Dalej autor pisze o różnych sposobach, które można tu zbiorczo nazwać „przeprowadzaniem depopulacji”. Pisze m.in. o laboratoriach na całym świecie (m.in. w Tbilisi). O GMO i testach Monsanto. O kolejnych epidemiach, które mogły byś sztucznie wywołane (przywołana w tekście jest ebola).

Według autora elity za kulisami dążą do tego, by ograniczyć liczbę ludzi.