NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
POLSKA - NIEPEŁNOLETNI BEDĄ SZCZEPIENI BEZ PYTANIA ICH O ZDANIE - CZYLI O ICH ŻYCIU , KALECTWIE LUB ŚMIERCI ZADECYDUJE URZĘDNIK ?!
Szokujące wyznanie Płk. Mazguły: PiS to mordercy! [WARTO PRZECZYTAĆ]
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
WOJNA W IZRAELU RAPORT OSTATNIE 12 GODZIN MINUTA PO MINUCIE - VIDEO ZDJĘCIA INFORMACJE MEDIÓW OBYWATELSKICH I AGENCYJNYCH - BEZ CENZURY
E171. Barwnik został uznany za rakotwórczy. Sprawdź, gdzie go znaleźć
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Dr. Z. Kękuś obszerny materiał +VIDEO !! Do Polek czyżeście ochu…ły?! ☀Autor Gabi☀

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

0:00 Wstęp.

1:59 Do Polek.

7:00 Czy ja jestem chrześcijaninem?

9:18 Ks. Michał Jagosz – TW SB.

 15:00 „Ty chamie, polski chamie!” (Jan Hartman).

17:16 Pismo do zarządu TVN SA.

21:45 Koresp. z J.Kaczyńskim i stare bezdzietne panny.

 26:11 Jeszcze raz Jan Hartman, a strajk kobiet.

 26:41 Liderki strajku kobiet.

30:00 Kaczyński rzucił granat!

 31:51 Marta Lempart i jej boje.

34:09 Następny TW SB. Historia zatoczyła koło!

 49:35 K u r i o z u m – Barbara Engelking.

51:49 Kto stoi na czele rewolucji?

Historia zatoczyła koło! Michał Boni znowu na czele, znowu u steru rewolucji „Mamy rewolucję!” – przekonuje Klementyna Suchanow, druga obok Marty Lempart liderka Strajku Kobiet w rozmowie z dziennikarzami „Gazety Wyborczej”. Powołano Radę Konsultacyjną /rewolucyjną(?!). „Barbara Labuda, Danuta Kuroń i Michał Boni – między innymi te osoby znalazły się w gronie ekspertów Rady Konsultacyjnej powołanej przez Ogólnopolski Strajk Kobiet. Organ zajmie się opracowaniem najważniejszych postulatów ruchu, do których należą legalizacja aborcji, a także kwestia praw społeczności LGBT oraz wprowadzenie świeckiego państwa.”

Źródło: https://www.rmf24.pl/raporty/raport-strajk-kobiet/news-strajk-kobiet-powolal-rade-konsultacyjna-w-skladzie-m-in-mic,nId,4828946

Pamiętamy, Polacy, Michał Boni, TW SB Znak raz już stał u steru rewolucji, tamtej, organizowanej przez KSS KOR. W stanie wojennym wszedł w skład władz Międzyzakładowego Komitetu Koordynacyjnego Wola, zrzeszającego około stu związkowych komisji, jednej z największych i najdłużej działających podziemnych struktur „Solidarności”. Teraz członek Rady Konsulatcyjnej/rewolucyjnej(?!) Z alternatywy, śmiać się, czy płakać, proponuję… ryczeć ze śmiechu! Mi natomiast, gdy patrzę, co dzieje się na ulicach polskich miast przypominają się nie tylko te same ulice z czasów… tamtej – z jej dzisiaj skutkami – z okresu mojej młodości, rewolucji, z armatkami wodnymi, milicjantami, ZOMO-wcami, ale przede wszystkim zawsze aktualne słowa prof. Feliksa Konecznego sprzed prawie 100 lat: „Socjalizm to kultura *ydowska. (…) Stawaliby atoli na czele socjalizmu, choćby nawet nie był *ydowskiej genezy, bo nie tylko nie występują przeciwko żadnej rewolucji wśród gojów, lecz zawsze z uznaniem starają się stanąć u steru ruchów rewolucyjnych, ażeby dopilnować, by nie zwracały się przeciwko nim.”

Pozdrawiam Zbigniew Kękuś

Za Dr. Zbigniew Kękuś/ „Po pierwsze Polak” 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: