DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Szczyt G-20 otwiera się, gdy przywódcy wzywają do wspólnej odpowiedzi na wirusa ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
PLIK – 26 marca 2020 r. Zdjęcie z pliku opublikowane przez Saudi Press Agency, SPA, Saudi King Salman, przewodniczy rozmowie wideo światowych przywódców z grupy 20 oraz innych międzynarodowych organów i organizacji z jego biura w Rijadzie w Arabii Saudyjskiej . Szczyt grupy 20 osób w dniach 21-22 listopada 2020 r., Którego gospodarzem jest Arabia Saudyjska, odbędzie się w tym roku online z powodu koronawirusa. Pandemia dała G-20 okazję do udowodnienia, w jaki sposób takie organy mogą ułatwiać międzynarodową współpracę w sytuacjach kryzysowych, ale uwydatniła też ich wady. (Saudi Press Agency via AP, File)

DUBAI, Zjednoczone Emiraty Arabskie (AP) – Grupa 20 szczytów rozpoczęła się w sobotę apelami najpotężniejszych przywódców świata, aby wspólnie wytyczyć drogę naprzód, gdy pandemia koronawirusa przyćmiewa tegoroczne spotkanie, przekształcając je z osobistych spotkań w wirtualny zbieranie przemówień i oświadczeń.

Pandemia, która pochłonęła ponad 1,37 miliona ofiar na całym świecie, dała G-20 okazję do udowodnienia, w jaki sposób takie organy mogą ułatwiać międzynarodową współpracę w sytuacjach kryzysowych – ale także podkreśliła ich wady.

„Mamy obowiązek wspólnie stawić czoła wyzwaniu podczas tego szczytu i dać mocne przesłanie nadziei i zapewnienia” – powiedział King Salman w swoim wystąpieniu otwierającym. Arabia Saudyjska przewodniczyła w tym roku G-20 i jest gospodarzem szczytu.

Pandemia miała daleko idące skutki gospodarcze dla krajów rozwijających się, ale nękała także najbogatsze kraje świata, przy czym dziewięć krajów G-20 zajmuje najwyższe miejsce na świecie pod względem większości odnotowanych przypadków COVID-19. Na szczycie listy znajdują się Stany Zjednoczone, a następnie Indie, Brazylia, Francja, Rosja, Hiszpania, Wielka Brytania, Argentyna i Włochy, według danych z Uniwersytetu Johnsa Hopkinsa.

Trzech liderów G-20 uczestniczących w szczycie zostało w tym roku zarażonych koronawirusem: brytyjski premier Boris Johnson, prezydent Brazylii Jair Bolsonaro i prezydent USA Donald Trump.

Wirus nie wykazuje oznak osłabienia, ponieważ główne miasta w USA i Europie przywracają blokady i godziny policyjne. Światowa Organizacja Zdrowia twierdzi, że w ciągu ostatnich czterech tygodni zgłoszono więcej przypadków COVID-19 niż w pierwszych sześciu miesiącach pandemii.

Międzynarodowa Organizacja Pracy twierdzi, że w samych tylko krajach G-20 w trzecim kwartale 2020 roku utracono równowartość 225 milionów pełnoetatowych miejsc pracy. Kraje członkowskie grupy reprezentują około 85% światowej produkcji gospodarczej i trzy czwarte międzynarodowego handlu. .

W oświadczeniu wideo opublikowanym przed szczytem Johnson zaapelował do światowych przywódców o wykorzystanie zasobów najbogatszych krajów świata w celu zakończenia pandemii COVID-19 i przeciwdziałania zmianom klimatycznym.

„Nasze losy są w naszych rękach” – powiedział.

Johnson planuje wziąć udział w dwóch wirtualnych wydarzeniach na szczycie, izolując się w domu w Londynie po kontakcie z osobą, u której wykryto COVID-19.

W międzyczasie Bolsonaro, który spędził miesiące bagatelizując powagę wirusa, podczas gdy liczba zgonów w Brazylii gwałtownie wzrastała, powiedział w wiadomości wideo przed szczytem, ​​że współpraca w ramach G-20 jest kluczem do przezwyciężenia pandemii.

„Od samego początku podkreślaliśmy, że powinniśmy jednocześnie dbać o zdrowie ludzi i gospodarkę. Czas pokazał, że mamy rację – powiedział.

Tymczasem prezydent Trump jest między innymi przywódcami G-20, którzy mają uczestniczyć w wirtualnych sesjach za zamkniętymi drzwiami, które odbywają się w sobotę i niedzielę.

Szefowie państw grupy G-20 ostatnio zebrali się wirtualnie na nadzwyczajne spotkanie w marcu, gdy koronawirus szybko rozprzestrzeniał się po całym świecie.

W tamtym czasie przywódcy G-20 zobowiązali się do wymiany informacji i materiałów potrzebnych do badań, do wymiany danych epidemiologicznych i klinicznych oraz do wzmocnienia systemów opieki zdrowotnej. Obiecali również współpracować w celu zwiększenia finansowania badań nad szczepionkami.

Chociaż nastąpiło szybkie badanie i udostępnianie informacji naukowych na temat rozwoju testów i szczepionek na COVID-19, poszczególne kraje G-20 skupiały się głównie na zabezpieczaniu własnych zapasów szczepionek.

W związku z postępem w opracowywaniu szczepionki, King Salman powiedział, że kraje G-20 „muszą pracować nad stworzeniem warunków przystępnego i sprawiedliwego dostępu do tych narzędzi dla wszystkich narodów”. Wezwał także przywódców G-20 do udzielenia wsparcia krajom rozwijającym się.

„Jestem przekonany, że szczyt w Rijadzie przyniesie znaczące i zdecydowane rezultaty i doprowadzi do przyjęcia polityki gospodarczej i społecznej, która przywróci nadzieję i pewność ludziom na całym świecie” – powiedział król Salman.

Na dzień przed szczytem Sekretarz Generalny ONZ Antonio Guterres powiedział, że chociaż 10 miliardów dolarów zostało zainwestowanych w wysiłki na rzecz rozwoju szczepionek, diagnostyki i terapii, kolejne 28 miliardów potrzeba na masową produkcję, zakup i dostawę nowych szczepionek COVID-19 w całym kraju. świat.

Wezwał więcej krajów G-20 do przyłączenia się do COVAX, międzynarodowej inicjatywy mającej na celu dystrybucję szczepionek COVID-19 do krajów na całym świecie. Stany Zjednoczone odmówiły przyłączenia się pod rządami Trumpa, mówiąc, że COVAX był „pod wpływem skorumpowanej WHO i Chin”.

Państwa G-20 zgodziły się zawiesić spłaty długów najbiedniejszych krajów świata do połowy 2021 roku, aby umożliwić tym krajom skoncentrowanie wydatków na opiece zdrowotnej i programach stymulacyjnych. Guterres wezwał jednak G-20 do przedłużenia spłaty zadłużenia do końca 2021 r. I rozszerzenia zakresu na kraje o średnich dochodach w potrzebie.

W raporcie udział wzięli współpracujący pisarze prasowi Danica Kirka z Londynu i Tia Goldenberg z Jerozolimy.

apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: