DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Nieprawdopodobne odkrycie na temat koronawirusa. Podważa wszystko, co dotychczas wiedzieliśmy ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Szokujące odkrycie włoskich naukowców dotyczących koronawirusa

Pxhere

Nieprawdopodobne odkrycie na temat koronawirusa. Podważa wszystko, co dotychczas wiedzieliśmy

Szokujące odkrycie włoskich naukowców dotyczące koronawirusa. Według nich SARS-CoV-2 był obecny we Włoszech już we wrześniu ubiegłego roku, czyli trzy miesiące przed oficjalnym wykryciem pierwszego przypadku zakażenia w kraju i kilka miesięcy przed ujawnieniem pierwszego przypadku na świecie.

Szokujące odkrycie naukowców

Dotychczas wszyscy żyli w przekonaniu, że pandemię zapoczątkował pierwszy przypadek koronawiursa w Wuhan w środkowych Chinach, jaki wykryto w grudniu ubiegłego roku. Potwierdziła to Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), która uznała, że przed grudniem 2019 roku przypadki zakażeń wirusem nie były znane.

Wydawało się, że dopiero po kilku miesiącach koronawirus dotarł do Europy. W Polsce pierwszy przypadek odnotowano 4 marca br. Niemal dwa tygodnie wcześniej, 21 lutego pierwsze zakażenie wykryto we Włoszech w małym miasteczku niedaleko Mediolanu w regionie Lombardia. Okazuje się jednak, że koronawirus był obecny w kraju znacznie wcześniej, o czym informują włoscy naukowcy.

Włoscy naukowcy z Narodowego Instytut Raka, jak podaje za Reutersem Gazeta.pl twierdzą, że koronawirus był obecny już jesienią ubiegłego roku, czyli na kilka miesięcy przed oficjalnym stwierdzeniem pierwszego przypadku zakażenia na świecie. W artykule „Nieoczekiwane wykrycie przeciwciał SARS-CoV-2 w okresie przedpandemicznym we Włoszech”, który został opublikowany w czasopiśmie naukowym Tumori Journal naukowcy podają, że 11,6 proc. z blisko 960 zdrowych pacjentów biorących udział w badaniu przesiewowym w kierunku raka płuc między wrześniem ubiegłego roku a marcem tego roku rozwinęło przeciwciała koronawirusa na długo przed lutym 2020 roku, czyli pierwszym stwierdzeniem zakażenia we Włoszech.

biznesinfo

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: