DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Najnowsze: Rosja informuje o kolejnym przypadku wirusa ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Członek personelu pokazuje urządzenie do diagnostyki immunologicznego przepływu bocznego, które pokazuje obecność SARS-CoV-2, zanim zostanie ono użyte publicznie, w centrum rekreacyjnym Rhydycar w Merthyr Tydfil w Walii, w sobotę, 21 listopada 2020 r. Testy na koronawirusa rozpoczynają się po dwutygodniowej blokadzie „pożaru”. (Ben Birchall / PA przez AP)

MOSKWA – Rosja w sobotę odnotowała nowy dzienny wysoki poziom zakażeń koronawirusem i zgonów.

Krajowa grupa zadaniowa ds. Koronawirusa stwierdziła, że ​​w ciągu ostatniego dnia odnotowano 24822 nowe przypadki, czwarty raz w tygodniu, kiedy odnotowano nowy wysoki poziom.

Mówi się, że rekordowa liczba 467 osób zmarła na COVID-19.

Gwałtowny wzrost liczby zakażeń obciąża rozległy, ale niedofinansowany system opieki zdrowotnej w Rosji, a wiele zarażonych osób jest podobno zmuszanych do poszukiwania rzadkich łóżek szpitalnych.

Ogółem Rosja odnotowała ponad 2 064 000 przypadków i 35 778 zgonów.

– Republikańscy gubernatorzy w niektórych stanach dotkniętych kryzysem odmawiają proszenia rodzin o ograniczenie obchodów Święta Dziękczynienia, pomimo ostrzeżeń ze strony federalnych urzędników służby zdrowia, że ​​zgromadzenia mogą pogorszyć wzrost koronawirusa, który już wymyka się spod kontroli.

– Ustawodawcy stanu Maryland ponownie krytykują zakup pół miliona testów COVID-19 przez rządcę Larry’ego Hogana z Korei Południowej po tym, jak The Washington Post poinformował, że pierwsza partia była wadliwa i nigdy nie została użyta.

– Firmy z hrabstwa Los Angeles, które próbują wyjść z pandemii koronawirusa, stają w obliczu nowych ograniczeń i perspektywy zamknięcia na horyzoncie

OTO CO JESZCZE SIĘ DZIEJE:

COLOMBO, Sri Lanka: Bank Centralny Sri Lanki twierdzi, że najwyższe kierownictwo banku, w tym gubernator, będzie pracować z domu po pozytywnym wyniku testu na obecność COVID-19 u jednego z pracowników.

Bank powiedział, że posunięcie zostało podjęte jako środek zapobiegawczy. Gubernator, jeden zastępca prezesa, siedmiu zastępców prezesa i kilku innych wyższych urzędników, którzy do tej pory pracowali w biurach banku, przez dwa tygodnie będą pracować w domu.

Stwierdzono, że testy przeprowadzono na możliwych kontaktach pacjenta, ale wszystkie inne testy okazały się negatywne.

Bank znajduje się w samym sercu stolicy, Kolombo, gdzie w ciągu ostatniego tygodnia wykryto najwięcej przypadków.

Sri Lanka była świadkiem nowej epidemii wirusa po dwóch skupiskach w Kolombo – jedna skupiona na fabryce odzieży, a druga na rynku rybnym.

Potwierdzone przypadki z obu klastrów wzrosły w sobotę do 15 764. W ciągu ostatnich 24 godzin wykryto 435 przypadków, z czego 252 w Kolombo i jego przedmieściach.

TOKIO – Japonia cofa się w ramach wspieranej przez rząd kampanii „GoTo”, aby zachęcić do podróżowania i spożywania posiłków na mieście, ponieważ liczba potwierdzonych przypadków koronawirusa osiągnęła rekordowy trzeci dzień z rzędu w sobotę, wynoszący 2418.

Premier Yoshihide Suga ogłosił decyzję podczas panelu rządowego w sprawie środków pandemii koronawirusa.

Podkreślając potrzebę „największej ostrożności”, powiedział, że zniżki na podróże w ramach kampanii nie będą już obowiązywać w najbardziej dotkniętych obszarach, a zniżki na jedzenie poza domem zostaną tymczasowo zakończone.

Japonia nigdy nie miała całkowitej blokady. Jak dotąd miał mniej niż 2000 zgonów związanych z koronawirusem. Jednak w ciągu trzydniowego weekendu narastały obawy dotyczące nagłego wzrostu liczby infekcji. Poniedziałek to Święto Pracy, święto narodowe.

NEW DELHI – Indie zgłosiły 46 222 nowych potwierdzonych przypadków koronawirusa w ciągu ostatnich 24 godzin, a sytuacja w New Delhi jest szczególnie niepokojąca.

Oddziały intensywnej opieki medycznej i główne krematorium w stolicy są prawie pełne, a urzędnicy służby zdrowia w tym tygodniu stwierdzili, że częstość zakażeń na rynkach jest znacznie wyższa niż oczekiwano. W ostatnich tygodniach miasto dodawało średnio 6700 przypadków każdego dnia.

Kolejne dwa tygodnie sezonu po festiwalu, w tym obchody święta Diwali, będą ważne w określeniu, w którą stronę wirus pójdzie. Ministerstwo Zdrowia w sobotę zarejestrowało również 564 zgony w ciągu ostatnich 24 godzin, co daje łącznie 132 726 ofiar śmiertelnych.

Podczas gdy tempo nowych przypadków w kraju liczącym 1,3 miliarda wydaje się zwalniać, eksperci ostrzegają, że oficjalne dane mogą dawać fałszywą nadzieję, ponieważ wiele infekcji pozostaje niewykrytych.

Dwa stany Madhya Pradesh i Gujarat ogłosiły od soboty godzinę policyjną w co najmniej ośmiu miastach. Północny stan Radżastan również nakłada ograniczenia na zgromadzenia więcej niż czterech osób w porze nocnej.

SEUL, Korea Południowa – Korea Południowa zgłosiła 386 nowych przypadków koronawirusa, które odradzają się, co może zmusić władze do ponownego wprowadzenia silniejszych ograniczeń dystansu społecznego po złagodzeniu ich w październiku, aby pobudzić słabnącą gospodarkę.

Dane opublikowane w sobotę przez Koreańską Agencję Kontroli i Zapobiegania Chorobom przyniosły liczbę 30 403 przypadków, w tym 503 zgonów.

Ponad 270 nowych przypadków pochodziło z gęsto zaludnionego obszaru metropolitalnego Seulu, gdzie pracownicy służby zdrowia walczyli o śledzenie transmisji w szkołach, prywatnych akademiach i placówkach religijnych.

Infekcje odnotowano również w innych dużych miastach, w tym w Busan, Daejeon, Gwangju i Asan.

Do tej pory Korei Południowej udało się przetrwać epidemię COVID-19 bez większych blokad, polegając zamiast tego na agresywnej kampanii testowo-kwarantannowej i noszeniu masek.

Urzędnicy złagodzili środki dystansowe do najniższego poziomu w październiku, co umożliwiło ponowne otwarcie miejsc wysokiego ryzyka, takich jak kluby nocne i bary karaoke, a kibicom powrót do profesjonalnych sportów.

Ale Koreańskie Towarzystwo Chorób Zakaźnych stwierdziło w piątek, że kraj może zgłaszać ponad 1000 nowych infekcji dziennie w ciągu tygodnia lub dwóch, jeśli środki dystansowania społecznego nie zostaną skutecznie wzmocnione.

OLYMPIA, Wash. – Gubernator Waszyngtonu Jay Inslee ogłosił w piątek dotacje i pożyczki w wysokości 135 milionów dolarów na pomoc firmom i pracownikom zranionym przez nowe ograniczenia, które nałożył do połowy grudnia.

Inslee powiedział, że firmy będą mogły ubiegać się o pomoc, aby złagodzić skutki ograniczeń, które weszły w życie w tym tygodniu, w tym zamknięcie obiektów fitness i siłowni, kręgielni i kin, a także wymóg ograniczenia restauracji i barów usługi na wynos i posiłki na świeżym powietrzu.

Pakiet ekonomiczny obejmuje również 20 milionów dolarów pomocy w wynajmie i 15 milionów dolarów pomocy w płatnościach za media dla osób o niskich dochodach. Całe fundusze są częścią federalnych funduszy pomocy na wypadek epidemii koronawirusa przekazywanych stanom.

CASPER, Wyo. – Gubernator stanu Wyoming Mark Gordon ogłosił nowe ograniczenia dotyczące spotkań publicznych w pomieszczeniach i na zewnątrz. Ale nie wdrożył mandatu dla masek w całym stanie, ponieważ liczba przypadków koronawirusa nadal rośnie w całym stanie.

Republikański gubernator i stanowy urzędnik ds. Zdrowia dr Alexia Harrist powiedziała w czwartek, że zgromadzenia publiczne będą ograniczone do 25 osób lub mniej bez ograniczeń. Spotkania w pomieszczeniach będą ograniczone do 25%, a spotkania na świeżym powietrzu – do 50%.

Nowe zarządzenie wchodzi w życie 24 listopada. Żaden stanowy mandat dotyczący masek nie został zatwierdzony, chociaż prawie wszyscy urzędnicy służby zdrowia w hrabstwie domagali się takiego nakazu, ponieważ przypadki wirusów, hospitalizacji i zgonów znacznie wzrosły w ostatnich tygodniach.

AUSTIN, Teksas – Teksas po raz pierwszy od śmiertelnego letniego przypływu przekroczył liczbę 8000 hospitalizowanych pacjentów z koronawirusem, a lekarze nasilają apele, aby obchody Święta Dziękczynienia były niewielkie.

Teksas zgłosił w piątek ponad 11700 nowych przypadków, po raz kolejny zbliżając się do rekordowych poziomów. Republikański rząd Greg Abbott wykluczył przestoje i mówi, że miasta i hrabstwa muszą już wprowadzać ograniczenia w księgach, w tym limity obłożenia i zakrycia twarzy.

Texas Hospital Association apeluje teraz do rodzin, aby spotkania świąteczne były „bardzo małe”, ponieważ lekarze i pielęgniarki z trudem nadążają za rosnącą liczbą spraw. Grupa twierdzi, że pracownicy są „zmęczeni i wyczerpani emocjonalnie” oraz martwią się o zdrowie swoich rodzin.

NOWY JORK – Były senator USA Alfonse D’Amato był hospitalizowany z powodu COVID-19.

New York Post poinformował w piątek, że nowojorski republikanin był leczony w szpitalu na Long Island.

„Jestem słaby, ale czuję się dobrze” – powiedział gazecie 83-latek w rozmowie telefonicznej. Powiedział, że ma lekką gorączkę i zatory.

D’Amato powiedział, że zaczął źle się czuć pod koniec zeszłego tygodnia i nie wiedział, gdzie został narażony na wirusa. Powiedział, że pracował głównie w domu, gdzie mieszka sam.

D’Amato był jednym z senatorów stanu w Kongresie w latach 1981-1999.

LOUISVILLE, Kentucky – Kentucky zgłosił w piątek 3825 nowych potwierdzonych przypadków koronawirusa i 20 więcej zgonów związanych z wirusami, ponieważ weszły w życie nowe ograniczenia mające na celu spowolnienie rozprzestrzeniania się wirusa.

„Pamiętaj, to od twoich decyzji zależy, ile osób żyje lub umiera. Wykonaj swoją część – powiedział gubernator Andy Beshear, zachęcając mieszkańców Kentucki do przestrzegania nowych wymagań.

Od piątku prywatne spotkania w pomieszczeniach są ograniczone do dwóch gospodarstw domowych z maksymalnie ośmioma osobami. Przez mniej więcej trzy tygodnie bary i restauracje muszą zamykać posiłki w pomieszczeniach, chociaż mogą kontynuować odbiór z krawężnika, dostawę i usługi gastronomiczne na świeżym powietrzu.

Miejsce wydarzenia jest ograniczone do 25 osób. Pojemność siłowni jest obniżona do 33%, a zajęcia grupowe, treningi zespołowe i zawody są zabronione. Beshear zachęcał również domy modlitwy do powstrzymywania się od usług osobistych.

DETROIT – Sędzia w piątek odmówił wstrzymania trzytygodniowego zakazu spożywania posiłków w pomieszczeniach w Michigan, który jest jednym z ostatnich ograniczeń koronawirusa nałożonych przez administrację Gretchen Whitmer.

W międzyczasie stanowy departament zdrowia zgłosił nowy dzienny wysoki wzrost potwierdzonych przypadków COVID-19, 9 779 i 53 dodatkowych zgonów, gdy wirus nadal wzrastał.

W swoim orzeczeniu sędzia okręgowy USA Paul Maloney w Kalamazoo powiedział, że zakaz zbliżania się, który wstrzymuje zakaz spożywania posiłków w pomieszczeniach, nie byłby właściwy, zwłaszcza gdy stan nie miał szansy odpowiedzieć na pozew.

Stowarzyszenie Michigan Restaurant & Lodging Association, które ma tysiące członków, pozywało, aby spróbować powstrzymać zakaz spożywania posiłków w pomieszczeniach, który rozpoczął się w środę. Grupa powiedziała, że ​​restauracje mogą podjąć dalsze kroki w celu zmniejszenia ryzyka koronawirusa bez odcinania klientów.

Grupa twierdzi, że jej członkowie byli niesprawiedliwie traktowani w porównaniu z innymi firmami. Sędzia nie był jednak przekonany.

„Osoby, które patronują firmom, które pozostają otwarte, mogą to robić – i muszą to robić – nosząc zakrycie twarzy. … Natomiast osoby noszące maskę nie mogą jeść ani pić – powiedział Maloney.

Maloney zaplanował kolejną rozprawę na 30 listopada, prawie dwa tygodnie po wprowadzeniu zakazu trwającego trzy tygodnie.

TOPEKA, Kanada – Kansas włącza kina do firm, które mają otrzymać pomoc, w miarę jak stan zbliża się do zakończenia dystrybucji federalnych funduszy na pomoc na wypadek koronawirusa.

Legislatywni przywódcy podpisali w piątek propozycję biura ds. Naprawy pandemicznej Gov. Laury Kelly, aby przeznaczyć 38,5 miliona dolarów z federalnych funduszy pomocowych. Państwo otrzymało 1,25 miliarda dolarów i musi je wydać do końca roku.

We wniosku wezwano do rozdysponowania 20 milionów dolarów na pomoc dla firm, które borykały się z ograniczeniami nałożonymi podczas pandemii koronawirusa i 18,5 miliona dolarów na zdrowie publiczne.

Fundusze dla firm obejmują 5 milionów dolarów przeznaczonych specjalnie dla kin, które mają zostać rozdzielone po 10 000 dolarów na jeden ekran. Przewodniczący Komisji Budowlanej, Troy Waymaster, republikanin z Bunker Hill, podczas spotkania przywódców ustawodawczych z Kelly otrzymał zapewnienie, że jedno- lub dwuekranowe kina w małych miastach będą się kwalifikować.

SKOPJE, Macedonia Północna – Macedonia Północna ogłosiła pierwszy w historii ogólnokrajowy stan wyjątkowy, umożliwiając władzom łatwiejsze wykorzystanie sił zbrojnych, a także zasobów prywatnych do walki z pandemią.

30-dniowy rozkaz, pierwszy tego rodzaju od czasu uzyskania przez naród bałkański niepodległości w 1991 r., Wejdzie w życie w sobotę i został nałożony po osiągnięciu limitu zdolności leczenia COVID-19.

Armia zostanie wykorzystana do pomocy władzom cywilnym w transporcie pacjentów i budowie szpitali polowych.

Jak dotąd ograniczenia nałożone przez rząd nie zdołały zahamować wzrostu wskaźników infekcji. W kraju pozbawionym dostępu do morza w wyniku pandemii zginęło łącznie 1462 osób, w tym około 2 miliony osób – w ciągu ostatnich 24 godzin odnotowano 39 zgonów, a szacuje się, że 20 000 przypadków jest nadal aktywnych.

TORONTO – największe miasto Kanady wraca do blokady.

Prowincja Ontario ogłosiła, że ​​w piątek Toronto i otaczający go region Peel zostaną zamknięte w poniedziałek.

Premier Doug Ford i przedstawiciele służby zdrowia twierdzą, że nie zezwalają na organizowane w pomieszczeniach imprezy lub spotkania towarzyskie, z wyjątkiem członków tego samego gospodarstwa domowego. Restauracje i bary będą mogły oferować tylko wynos i dostawę. Handel detaliczny będzie otwarty tylko w celu odbioru lub dostawy do krawężnika, z wyjątkiem dużych sklepów.

Bardziej rygorystyczne środki pojawiają się, gdy Ontario zgłasza 1418 nowych przypadków COVID-19 w piątek, w tym 393 w Toronto i 400 nowych przypadków w regionie Peel.

Dyrektor ds. Zdrowia w Ontario, dr David Williams, mówi, że Ontario już wcześniej spłaszczyło krzywą epidemii i jest przekonany, że można to zrobić ponownie.

apnews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: