DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Możesz się nieźle zaskoczyć podczas wypłaty pieniędzy z bankomatu. Zmiany już weszły w życie ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Bankomat z niecodziennymi pieniędzmi

Pikrepo
 21 Listopada 2020

Możesz się nieźle zaskoczyć podczas wypłaty pieniędzy z bankomatu. Zmiany już weszły w życie

Od niedawna bankomat wydaje gotówkę o rzadko spotykanym nominale 500 zł. Z przekazu Narodowego Banku Polskiego wynika, że to nie jedyne niespodzianki, jakie czekają na osoby wypłacające pieniądze. Pojawili się już nawet pierwsi beneficjenci nowej strategii NBP.

Bankomat z nietypową gotówką

Bankomat w dalszym ciągu zaskakuje swoimi zasobami. Choć pieniądz o nominale 500 zł jest w powszechnym obiegu od 2017 r. to od niedawna można go także wypłacić z bankomatu. Okazuje się, że to nie jedyna nowinka, którą oferują polskie bankomaty.

Dwa tygodnie temu media społecznościowe obiegły zdjęcia użytkowników, którzy udokumentowali rzadko spotykane zjawisko. Wszystkie wypłacane banknoty były całkowicie nowe. Co więcej, pochodziły z tej samej serii, a każdy kolejny pieniądz odpowiadał następującym po sobie numerom seryjnym.

Podobną sytuację, choć nie przy bankomacie, opisał Portal Włocławek. Mieszkańcy zaczęli otrzymywać nowe banknoty z tej samej serii w przesyłkach od listonoszy, którzy dostarczali emerytury.

Niespodziankom przy bankomatach i w listach postanowiły przyjrzeć się Gazeta Wyborcza i Wirtualna Polska.

Niecodzienne banknoty prosto z bankomatu – komentarz NBP

W swojej relacji dziennik przywołuje komunikat Narodowego Banku Polskiego (NBP) z czerwca 2020 r. „Banknoty o nominale 500 zł ułatwiają rozliczenia gotówkowe pomiędzy obywatelami oraz pozwalają na zmniejszenie kosztów obsługi pieniądza ponoszonych przez przedsiębiorców”, czytamy w oświadczeniu NBP.

Z kolei dziennikarze WP poprosili NBP o komentarz w sprawie wypuszczenia zupełnie nowych banknotów. Z przekazu wynika, że „otrzymanie przez klienta nowych banknotów nie jest zdarzeniem wyjątkowym i wynika przede wszystkim z działań NBP, mających na celu zachowanie najwyższej jakości banknotów pozostających w obiegu”.

biznesinfo

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: