NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
WOJNA NA M-FORUM - CZYLI DLA CZEGO W POLSCE NIC SIĘ NIE UDAJE GDY !!
MARCIN BUSTOWSKI - WSZYSTKO TO CZEGO WAM NIE POWIEDZIAŁEM NA Y.T I F.B - BEZ CENZURY
Szczepionka COVID-19 Zgony w wieku 21 192 lat, obrażenia na poziomie 2 698 177 na dzień 19 czerwca
Wstrzykują tlenek grafenu jako adiuwant w szczepionkach COVID-19.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Możesz się nieźle zaskoczyć podczas wypłaty pieniędzy z bankomatu. Zmiany już weszły w życie ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

 

Bankomat z niecodziennymi pieniędzmi

Pikrepo
 21 Listopada 2020

Możesz się nieźle zaskoczyć podczas wypłaty pieniędzy z bankomatu. Zmiany już weszły w życie

Od niedawna bankomat wydaje gotówkę o rzadko spotykanym nominale 500 zł. Z przekazu Narodowego Banku Polskiego wynika, że to nie jedyne niespodzianki, jakie czekają na osoby wypłacające pieniądze. Pojawili się już nawet pierwsi beneficjenci nowej strategii NBP.

Bankomat z nietypową gotówką

Bankomat w dalszym ciągu zaskakuje swoimi zasobami. Choć pieniądz o nominale 500 zł jest w powszechnym obiegu od 2017 r. to od niedawna można go także wypłacić z bankomatu. Okazuje się, że to nie jedyna nowinka, którą oferują polskie bankomaty.

Dwa tygodnie temu media społecznościowe obiegły zdjęcia użytkowników, którzy udokumentowali rzadko spotykane zjawisko. Wszystkie wypłacane banknoty były całkowicie nowe. Co więcej, pochodziły z tej samej serii, a każdy kolejny pieniądz odpowiadał następującym po sobie numerom seryjnym.

Podobną sytuację, choć nie przy bankomacie, opisał Portal Włocławek. Mieszkańcy zaczęli otrzymywać nowe banknoty z tej samej serii w przesyłkach od listonoszy, którzy dostarczali emerytury.

Niespodziankom przy bankomatach i w listach postanowiły przyjrzeć się Gazeta Wyborcza i Wirtualna Polska.

Niecodzienne banknoty prosto z bankomatu – komentarz NBP

W swojej relacji dziennik przywołuje komunikat Narodowego Banku Polskiego (NBP) z czerwca 2020 r. „Banknoty o nominale 500 zł ułatwiają rozliczenia gotówkowe pomiędzy obywatelami oraz pozwalają na zmniejszenie kosztów obsługi pieniądza ponoszonych przez przedsiębiorców”, czytamy w oświadczeniu NBP.

Z kolei dziennikarze WP poprosili NBP o komentarz w sprawie wypuszczenia zupełnie nowych banknotów. Z przekazu wynika, że „otrzymanie przez klienta nowych banknotów nie jest zdarzeniem wyjątkowym i wynika przede wszystkim z działań NBP, mających na celu zachowanie najwyższej jakości banknotów pozostających w obiegu”.

biznesinfo

CZERWONE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: