DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Co oznacza nagłe użycie szczepionki COVID-19? ☀Autor Gabi☀

5.00 avg. rating (68% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Co oznacza nagłe użycie szczepionki COVID-19? Ilustracja AP / Peter Hamlin

Co oznacza nagłe użycie szczepionki COVID-19?

Dzieje się tak, gdy organy regulacyjne zezwalają na podawanie zastrzyków niektórym osobom, podczas gdy trwają badania bezpieczeństwa i skuteczności.

Zanim jakakolwiek szczepionka zostanie dopuszczona w USA, musi zostać zweryfikowana przez Food and Drug Administration, co wymaga badań na tysiącach ludzi. Zwykle proces zatwierdzania nowej szczepionki może zająć około dziesięciu lat. Ale rząd federalny stosuje różne metody, aby radykalnie przyspieszyć proces szczepień przeciwko COVID-19.

Podczas kryzysu zdrowotnego FDA może poluzować swoje normalne standardy naukowe, aby umożliwić awaryjne stosowanie eksperymentalnych leków, urządzeń, szczepionek i innych produktów medycznych. Jest prawie pewne, że pierwsze szczepionki, które otrzymają tymczasowe zielone światło w USA, zostaną udostępnione w ramach tego procesu, znanego jako zezwolenie na stosowanie w sytuacjach nadzwyczajnych.

Zamiast zwykłego wymogu „istotnych dowodów” bezpieczeństwa i skuteczności w celu zatwierdzenia, FDA może dopuścić produkty do obrotu, o ile ich korzyści przeważają nad ryzykiem. Wykorzystał już swoje awaryjne uprawnienia, aby autoryzować setki testów na koronawirusa i kilka metod leczenia podczas pandemii.

WIĘCEJ WIRUSOWYCH PYTAŃ:

Ale agencja nie ma prawie żadnego doświadczenia w przyznawaniu szczepionek w nagłych wypadkach i określiła dodatkowe standardy, których będzie używać przy podejmowaniu decyzji dotyczących nadchodzących szczepień COVID-19.

W październiku urzędnicy FDA powiedzieli producentom szczepionek, że powinni mieć dwumiesięczną kontrolę bezpieczeństwa od połowy osób zapisanych na ich badania, zanim zażądają natychmiastowej zgody. Oczekuje się, że te dane wystarczą, aby FDA pozwoliła na szczepienia niektórych grup wysokiego ryzyka, takich jak pracownicy służby zdrowia i mieszkańcy domów opieki.

Pełne zatwierdzenie szczepionki będzie prawdopodobnie wymagało sześciu miesięcy kontroli bezpieczeństwa, a także szeroko zakrojonych inspekcji zakładów produkcyjnych firmy. Oczekuje się, że czołowi producenci szczepionek zakończą ten proces dopiero wiosną lub latem przyszłego roku. Dopiero wtedy FDA ma wydać pełne zezwolenie, które pozwoliłoby na szczepienia całej populacji.

apnews

5.00 avg. rating (68% score) - 1 vote
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: