DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Wojska USA w Polsce. Talaga: Amerykanie chcą zostać w Europie ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

W Poznaniu zainaugurowano działalność wysuniętego dowództwa V Korpusu Sił Lądowych USA. 

Czy zmiana gospodarza Białego Domu może jednak wpłynąć na zaangażowanie wojskowe Amerykanów w Polsce?

– Dopóki Demokraci będą uznawali Rosję za zagrożenie (…), to nie ma najmniejszego powodu, żeby wycofywać z Polski te siły – mówi w Programie 1 Polskiego Radia Andrzej Talaga z Warsaw Enterprise Institute.

Ponadto w audycji: – efekty czwartkowego wideoszczytu poświęconego m.in. unijnemu pakietowi budżetowemu. Relacja Michała Strzałkowskiego; – Unia Europejska chce nałożyć sankcje na białoruskie instytucje i firmy oraz ich szefów. O rozszerzeniu restrykcji zdecydowali dziś ministrowie spraw zagranicznych 27 krajów.

Rozmowa z Andrzejem Poczobutem, dziennikarzem i działaczem Związku Polaków na Białorusi; – brytyjski rząd zapowiedział przeznaczenie na obronę dodatkowych 16,5 mld funtów w ciągu najbliższych czterech lat, co oznacza największy wzrost takich wydatków od końca zimnej wojny.

Dzięki tym środkom Wielka Brytania ma odzyskać rolę głównej potęgi morskiej w Europie.

Materiał Adriana Bąka.

Za You Tube/polskie radio

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: