DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

ZOBACZ, UDOSTĘPNIJ ZNAJOMYM !! SKAŻONA WODA PITNA!! NIE PIĆ WODY KRANOWEJ ☀Autor Gabi☀

10.00 avg. rating (93% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Dariusz Nejman 15.11.2020r. Szczurołap i Cykl Życia.

NIE PIĆ WODY KRANOWEJ WARSZAWIACY I INNI CO MAJĄ UJĘCIA WODY Z WISŁY CZY ODRY I OTWARTYCH ZBIORNIKÓW WODNYCH JAK RZEKI I JEZIORA – JEST SILNIE TOKSYCZNA I RAKOTWÓRCZA – ZAWIERA DUŻO CEZU 134 I 137 A TO JEST MARKER PO STOPIENIACH WŁASNIE TYCH REAKTORÓW. PATRZ CO JEMY CO PIJEMY W LINKU PODANYM U GÓRY – POKAZANE TAM JEST JAK BARDZO JEST SKAŻONA WODA PITNA – KRANÓWKA.

Coś ważnego – wszyscy powinni to rozsyłać do siebie nawzajem przez cokolwiek co mają – telefonami sms’a, emailem, przez FB, NK, tweetery, messengery, gadu gadu, skype itp.

Zrobić z tego drzewo fest – wszyscy mają to wiedzieć bo będzie za późno i nie doinformowani ludzie skończą w piecu żeby nie było żadnych dowodów że ich zabito pod fałszywymi wieloma pretekstami.

Następuje depopulacja i podmiana państwa Polskiego z powodu takiego że jesteśmy najdalej od Japonii a tam dzieją się straszne rzeczy – 3 pełne stopienia reaktorów z paliwem mox – to paliwo atomowe jest od miliona do dwóch milionów razy bardziej toksyczniejsze niż to co było w Czarnobylu – wszystko jest już na świecie tym skażone tj. woda powietrze i jedzenie – teraz te sqrwiele wymyśliły sobie fake covid19 żeby wcisnąć ludziom pod tym pretekstem syfa w szczepieniach.

Co będzie się działo mimo że nawet jeszcze nic tego nie zapowiada.

Wiem co będzie dalej – to tak coś w rodzaju widzenia przyszłości ale jasnowidzem żadnym nie jestem.

Przewidziałem wszystko co to jest np. UNIA w dniu kiedy Polska do niej właziła – jak wszyscy skakali z radości że Polska dostała się do unii to ja mówiłem że to koniec Polski i gospodarki – że będą robić wszystko dla OKA ludzi żeby się nie połapali jak będą niszczyć wszystko inne – piękne chodniki piekne fontanny przystanki sciezki asfalty ulice hale sportowe itd. to wszystko mówiłem na samym starcie i wszyscy mi mówili że głupek jestem że teraz będą wypłaty równe jak wszędzie itp. bzdury. A w 96/97 roku siadłem sobie na fotelu na praktyce zawodowej wtedy byłem i taki smutek mnie z niczego wtedy ogarnął z niczego jak nigdy wcześniej i wiedziałem że od tamtej chwili nic już nie ma sensu żeby się o coś starać np. praca, dom ,dzieci, rodzina, samochód – wiedziałem że to wszystko jest nie ważne i że nie wolno zawołać i sprowadzić dzieci swoich na ten świat bo stanie się coś że będę patrzał na ich śmierć i że nie będę mógł im w tym pomóc w żaden sposób – powiedziałem to kilku swoim znajomym zanim mieli dziecko – nie posłuchali mnie i teraz będą mieli ciężki orzech do zgryzienia.

Na tamtą chwilę nie wiedziałem o co chodzi ale przeczucie było tak silne że wiedziałem że się to stanie. Stało się w 2011.03.11 (wiedziałem automatycznie że to jest właśnie to co czułem w 96/97 – od razu to wiedziałem – płacz mnie wtedy wziął samoistne łzy po polikach – bo to oznacza że nie ja nie ty ale wszyscy psy koty ludzie cale życie na ziemi – i to się naprawdę dzieje wszystko i nie da się tego zatrzymać – wszyscy jedzą i piją teraz nieświadomie skazone toksyczne wszystko – to doprowadzi na 100% do raków i zatrzymań serca – to już się dzieje – ludzie bez sensu umierają młodzi jak i starsi. Lekarze to wszystko wiedzą nie chcą leczyć bo nie ma sensu – zasłaniają się fake covidem i mają jeszcze kasę x 3 abo więcej. wszystko jest tutaj corium.5v.pl

(to ja przygotowałem – zbiór najważniejszych informacji).

Wszędzie na ten temat jest zmowa milczenia. Jestem inny bo wiem co jest naprawdę ważne – nigdy nie gadam o bzdurach – i tez od nikogo nic mądrego się nie dowiaduje bo mnie czasami wnerwia bo nikt niczym mnie nie jest w stanie zaskoczyć – raczej mnie potrafią zirytować swoimi bzdurnymi problemami nie wartymi strzępienia jęzOka 😀 Posłuchają mnie posłuchaja – przestraszą się bo wiedzą że nie kłamie a po paru chwilach lub na następny dzień cała wiedza jak by wyparowała i nie było tematu. Dalej zajmują się głupotami i wybujałymi problemami : /

– UWAGA TO CO DZIEJE SIĘ OD MARCA JEST SPREPAROWANE POD SAME SZCZEPIENIA – NIE MA TO NIC WSPÓLNEGO Z ŻADNĄ PANDEMIĄ KTÓREJ NIE MA WCALE! CHCĄ WYMORDOWAĆ LUDZI ŻEBY WYPRZEDZIĆ MILIONOWE FALE RAKÓW SPOWODOWANYCH PRZEZ TECHNICZNE I FIZYCZNE SKAŻENIE TOKSYCZNE-RADIOAKTYWNE PRZEZ STOPIONE REAKTORY W FUKUSHIMIE.

PATRZ CDA Film!!

https://www.cda.pl/video/615586728

Koniecznie oglądnij też te dwa filmy!

HQ Fotos from Fukushima Dai-ichi JapanCzym oddychamy, co pijemy i co jemy? (What we brathe, drink and eat?)
https://www.sujb.cz/aplikace/monras/?lng=en_GB

Wiecej bardzo waznych zdjec. (More very important pictures.) CLICK
10.00 avg. rating (93% score) - 1 vote
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: