DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Listy już są rozsyłane. Właściciele aż czterech marek samochodów muszą pilnie zgłosić się do serwisów ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Peugeot, Opel, Citroen i Hyundai wzywają do serwisów

Marek Bazak/East News

Listy już są rozsyłane. Właściciele aż czterech marek samochodów muszą pilnie zgłosić się do serwisów

Peugeot, Opel, Citroen i Hyundai rozpoczynają kampanie naprawcze. Wady wykryto w 12 modelach samochodów. Z koniecznością wizyty w serwisie musi liczyć się ok. 4,5 tys. kierowców.

Dwa poważne problemy w pojazdach marki Peugeot

Peugeot, Opel, Citroen, Hyundai zawiadomiły Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów o usterkach w poszczególnych modelach samochodów. Najwięcej wadliwych egzemplarzy zgłosił Peugeot. Defekty dotyczą aż 2583 sztuk o modelach: 308, 2008 i 3008.

Peugeot poinformował, że w tych samochodach zużycie paska rozrządu może prowadzić do uszkodzenia elementów układu wspomagania hamowania, co zwiększa ryzyko ograniczenia lub całkowitej utraty wspomagania. Stąd już prosta droga do wypadku drogowego.

Producent przekazał, że wszyscy właściciele wadliwych aut otrzymają zawiadomienie o konieczności stawienia się w serwisie. Mechanicy ocenią skalę ryzyka i zaktualizują oprogramowanie sterujące silnikiem oraz sprawdzą układ wspomagania hamowania lub w razie konieczności – wymienią niesprawne elementy.

Jednak pasek rozrządu to nie jedyna usterka, którą Peugeot zgłosił do UOKiK. W modelach 308, 3008, 5008 oraz dostawczych expert i traveller wykryto także niesprawny filtr cząsteczek stałych. Jego nieprawidłowe działanie może przyczynić się do wydzielania cząstek przekraczających dopuszczalne normy.

Portal bankier.pl podaje, że ten problem dotyczy 368 pojazdów na polskim rynku. Właściciele wyżej wymienionych modeli powinni oczekiwać zawiadomienia listownego od Peugeota. Producent zadeklarował, że serwisanci wymienią wszelkie wadliwe filtry wykryte w pojazdach.

Wadliwe filtry także w pojazdach marki Citroen i Opel

Problem z paskiem rozrządu i filtrem cząsteczek stałych zaobserwował nie tylko Peugeot, ale i Citroen. Tym razem skala problemu jest jednak znacznie mniejsza – ryzyko usterki paska rozrządu dotyczy 1099 sztuk pojazdów o modelach: Citroen c4, c4 picasso i ds4. Natomiast wadliwe działanie filtrów stwierdzono w 46 egzemplarzach modeli Citroena: c4, spacetourer, jumpy spacetourer oraz ds7 crossback.

Wszyscy posiadacze powyższych modeli zostaną poproszeni o wizytę w serwisie, gdzie usterki zostaną usunięte, a niesprawne filtry – wymienione.

Nieprawidłowe działanie filtrów wykryto także w samochodach marki Opel. Kampanią naprawczą zostanie objętych 139 egzemplarzy Opla w modelu grandland x rm z rocznika modelowego 2018, które zostały wyprodukowane we Francji i posiadają silniki dw10f (2.0 diesel).

Właściciele aut otrzymają listowne wezwania bezpośrednio od ASO Opel, gdzie dojdzie do wymiany wadliwych elementów.

biznesinfo

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: