DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Amerykańskie Centra Kontroli Chorób apelują o utworzenie obozów koncentracyjnych. ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
 
Masowe ograniczenia wolności osobistych i praw własności w 2020 roku doprowadziły do ​​odważnego i niebezpiecznego połączenia pijanych urzędników państwowych i autorytarnych osób zajmujących się zdrowiem publicznym. Wszechmocne Centrum Kontroli Chorób (CDC) planuje obecnie zamienić amerykańskie miejscowości w obozy koncentracyjne, stosując różne strategie separacji rodzin.

Te obozy koncentracyjne są uzasadnione, ponieważ CDC „cię chroni”. W imię bezpieczeństwa agencja stara się teraz na siłę ograniczyć kontakt między osobami uważanymi za „wysokiego ryzyka”, oddzielając je od ich rodzin i ogólnej populacji „niskiego ryzyka”. Nakazy zdrowia publicznego są już skierowane do rodzin mieszkających we własnych domach i określają liczbę osób, które mogą gromadzić się w poszczególnych domach i pomieszczeniach.

CDC twierdzi teraz, że ma prawo oddzielić osoby „wysokiego ryzyka” od ich rodzin i całej populacji, aby można było ich przenieść do bezpiecznych obozów zwanych „zielonymi strefami”. Te obozy w zielonej strefie zostaną utworzone w dzielnicach na poziomie społeczności. Osoby wysokiego ryzyka nie będą mogły nawiązać kontaktu z członkami rodziny lub innymi członkami społeczności, ponieważ zostaną przymusowo rozdzieleni.

Celem jest zniszczenie rodziny i dalsze cierpienie człowieka. Celem jest zamknięcie i zamknięcie najsłabszych ludzi w populacji poprzez osłabienie ich układu odpornościowego i ich życia, aby mogli szybko zarażać się nawzajem i umrzeć. To jest ludobójstwo.

CDC chce przejąć kontrolę nad społeczeństwem, a także chce przejąć kontrolę nad każdym domem. Jednym z ich podejść do ochrony jest oddzielenie ludzi we własnych domach, wydzielenie określonego pokoju, aby fizycznie odizolować osoby wysokiego ryzyka od reszty rodziny. CDC ostrzega członków rodzin o niskim ryzyku, aby nie wchodzili do zielonej strefy CDC we własnym domu! 

Ludzie powinni myć ręce i zakładać maskę na twarz, jeśli muszą świadczyć podstawowe usługi członkom rodziny z grupy wysokiego ryzyka, otoczonym kordonem we własnym domu. Ponadto „członkowie rodziny niskiego ryzyka powinni nadal praktykować dystans społeczny i higienę poza domem”. 

Contact Investigators to nowa armia CDC, która zostanie przeszkolona w przejmowaniu dzielnic i domów.
CDC próbuje nawet wdrożyć tę strategię „ekranowania” na poziomie sąsiedztwa, wymagając posiadania każdego domu w okolicy, aby wskazać procent rodzin w zielonej strefie. Zgodnie z wytycznymi CDC, sąsiedzi zostali poinstruowani, aby „zamieniać” gospodarstwa domowe, aby pomieścić osoby z grupy wysokiego ryzyka.

Specjalne schronienie / grupę schronisk (maksymalnie 5-10 gospodarstw domowych) należy wyznaczyć w małym obozie lub na obszarze, w którym zgrupowani są członkowie grup wysokiego ryzyka. CDC nakazuje, aby te obozy miały „tylko jeden punkt wejścia” do wymiany żywności i zaopatrzenia. Ten podział będzie częściej występował w osiedlach zamkniętych, osiedlach i wspólnotach HOA. Ten poziom kontroli społeczności i domu pozwala również CDC przyjeżdżać i zmuszać ludzi do szczepień.

Armie namierzające kontakty są obecnie rozmieszczane w całych Stanach Zjednoczonych i mogą ostatecznie zostać wykorzystane do przejęcia domów, pomocy i ochrony pobliskich obozów. W Kalifornii gubernator Newsom wysyła do 20 000 takich sprzedawców kontaktowych, aby służyć jako wszechmocny CDC.

W Ohio gubernator Mike Devine nakazał FEMA zainstalowanie oddziałów izolacyjnych. W obozach powinny znajdować się osoby, które miały kontakt z kimś, kto uzyskał pozytywny wynik testu na COVID-19 z wadliwymi testami. Niewinni ludzie, którzy nie mają oznak choroby, są zatrzymywani jako winni, pozbawieni swoich praw i wolności.

CDC nie ma prawa nazywać ludzi „grupami wysokiego ryzyka” i izolować ich od rodziny i społeczeństwa, a jednocześnie przejmować własność i prawa człowieka w celu dochodzenia ich władzy. Te działania, forsowane przez CDC, są częścią większego komunistycznego zamachu stanu, który ma miejsce w Stanach Zjednoczonych. Jedynym sposobem na przetrwanie tego przejęcia Ameryki jest zerwanie przez więcej ludzi łańcuchów strachu nałożonych na ich umysły. Jedynym wyjściem jest powstanie większej liczby patriotów w duchu i prawdzie, obalając swoje brutalne rządy i władze zdrowotne.

thebigtheone.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: