DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

500 złotych premii na pożegnanie. Jedna z sieci handlowych przygotowała niespodziankę ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

500 zł premii na pożegnanie od Tesco

eastnews/Arkadiusz Ziolek

500 złotych premii na pożegnanie. Jedna z sieci handlowych przygotowała niespodziankę

To swoisty prezent na pożegnanie. Pracownicy wycofującej się z Polski sieci Tesco otrzymają 500 zł premii. Sieć tłumaczy, że to z jednej strony świąteczna niespodzianka, z drugiej podziękowanie za pracę w okresie pandemii.

Tesco nagradza pracowników

Wycofujące się z Polski Tesco zdąży jeszcze nagrodzić swoich pracowników. Chodzi zarówno o osoby pracujące w sklepie jak i dystrybucji, którym przyznane ma być 500 zł premii. Sieć tłumaczy, że to z jednej strony nagroda finansowa dla pracowników z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, ale jednocześnie podziękowanie za pracę w trudnym okresie pandemii koronawiursa.

– Koniec roku to bez wątpienia czas większych wydatków. Mając na uwadze trudną sytuację wielu polskich rodzin, które na własnej skórze doświadczyły skutków pandemii, w tym roku przygotowaliśmy dla naszych pracowników sklepów oraz działów dystrybucji dodatkową nagrodę. Wierzymy, że pozwoli im ona jeszcze lepiej przygotować się do nadchodzącego okresu świątecznego – mówi cytowana przez serwis Bankier.pl Joanna Lenartowicz, Manager Personalny Tesco Polska.

Pracownicy Tesco będą mogli skorzystać również z podwójnej zniżki pracowniczej na zakupy w sklepach sieci. Przez pięć dni zniżka umożliwi zakupy z 20 proc. rabatem. Tesco przypomina również, że w okresie pandemii pracownicy z grupy ryzyka zakażenia koronawirusem mogli skorzystać z dodatkowych płatnych dni wolnych.

Przypomnijmy, że wiosną tego roku Tesco podniósł wynagrodzenia swoim pracownikom. Jak informowali wówczas funkcjonujący w polskim oddziale związkowcy, miesięczne wynagrodzenia w sklepach oraz w centrach dystrybucji wzrosły średnio o ok 6 proc. brutto w przeliczeniu na pełny etat.

biznesinfo

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: