DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Wielka niemiecka firma zamyka produkcję w Polsce. Fabryki przeniesie do Bangladeszu ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Moda ślubna produkcja w Bangladeszu

Unsplash.com Wilhelm Gunkel

Wielka niemiecka firma zamyka produkcję w Polsce. Fabryki przeniesie do Bangladeszu

Zajmująca się modą ślubną niemiecka firma zdecydowała się na zamknięcie jednej z największych swoich fabryk w Polsce. Produkcja zostanie przeniesiona do innego kraju. Nowym kierunkiem okazał się Bangladesz.

Moda ślubna nie będzie produkowana w Polsce. Fabryka zostanie przeniesiona

Fabryka tworząca modę ślubną w Polsce zostanie zamknięta. Jak informuje The Business Standard, firma United Bridal Factory będzie przenosić część swojej produkcji do Bangladeszu. Zamknięty zakład jest jedną z największych w Polsce fabryk tego typu.

Jak pisze Puls Biznesu została już podpisana odpowiednia umowa w ambasadzie Bangladeszu w Berlinie. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele MS United Bridal Factory Limited i instytucji rządowej BEPZA zajmującej się produkcją eksportową w Bangladeszu.

Produkty mody ślubnej wytwarzane są w fabrykach w Koszalinie i Stargardzie Szczecińskim. Ponadto w Jaroszowicach znajduje się zakład, w którym produkowane są buty. Jak można przeczytać na stronie internetowej firmy United Bridal Factory produkuje suknie ślubne dla sporej marki europejskiej, oferowanej w 55 krajach.

Bangladesz, centrum tekstyliów i kontrowersji

Przemysł odzieżowy to jedna z ważniejszych odnóg gospodarki w Bangladeszu. Mimo istotnego wkładu w rozwój państwa, wokół branży jest wiele kontrowersje. Szczególnie po tym jak w 2019 roku doszło do katastrofy 8-piętrowej fabryki w stolicy, Dhace.

W tragicznym wypadku zginęło 430 osób. Później ustalono, że budynek nie był zbudowany zgodnie z przepisami i wbrew sztuce budowlanej. Po tym jak doszło do katastrofy, zatrzymano właściciela, który próbował uciec do Indii. Choć teraz zostanie ukarany, przez lata tolerowano jego wybryki.

biznesinfo

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: