DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

WHO wskazało, co należy zrobić, aby lockdown nie był koniecznością. Mocna teza organizacji ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

WHO lockdown koronawirus

ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
19 Listopada 2020

WHO wskazało, co należy zrobić, aby lockdown nie był koniecznością. Mocna teza organizacji

WHO twierdzi, że lockdownu dało się zapobiec w bardzo prosty sposób. Zdaniem organizacji, dobrą metodą zapobiegawczą byłoby noszenie przez 95 proc. ludzi maseczek. Niestety,

WHO mówi jak można było zapobiec lockdownowi

WHO, a konkretniej regionalny dyrektor organizacji w Europie, dr Henri Kluge stwierdził, że gdyby ludzie nosili maseczki, nie trzeba by było wprowadzać lockdownu. Co więcej, stwierdził, że tak drastyczne obostrzenia gospodarcze powinny być jedynie „ostatnią deskę ratunku”.

– Nadal stoję na stanowisku, że lockdownów da się uniknąć i że są to środki, które powinny być stosowane w ostateczności – mówił Kluge.

Zdaniem eksperta WHO lockdown niesie ze sobą wysokie koszty, nie tylko gospodarcze, ale i społeczne. Wzrasta odsetek osób z problemami psychicznymi (lub nasilają się one u niektórych). Ponadto wzrasta spożycie alkoholu, narkotyków, a także wskaźniki dotyczące przemocy domowej.

Kluge zastrzegał oczywiście, że maseczki nie są idealnym lekarstwem na pandemię, ale przy założeniu, że faktycznie nosiłoby je 95 proc. populacji, nie trzeba by było wprowadzać obostrzeń. Szacuje się, że w Europie maseczki nosi ok. 60-70 proc. obywateli.

Kluge ostrzega również przez dezinformację w sprawie pandemii, która może prowadzić do fatalnych skutków. Warto zaznaczyć, że powstały ruchy zwolenników teorii spiskowych, którzy twierdzą, że wirus SARS-CoV-2 nie jest groźny, lub nawet, że nie istnieje. Osoby związane z tego typu ruchami często zachęcają do zdejmowania maseczek.

biznesinfo

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: