DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Szef Światowego Programu Żywnościowego: Świat stoi w obliczu głodu na skalę biblijną.☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

David Beasley powiedział The Associated Press, że Norweski Komitet Noblowski przeanalizował codzienną pracę agencji w obliczu konfliktów, klęsk żywiołowych i obozów dla uchodźców, często zagrażających życiu pracowników. Wszystko to ma na celu nie tylko nakarmić miliony głodnych ludzi, ale także wysłać „sygnał światu, że wkrótce będzie znacznie gorzej i że walka z głodem wciąż trwa.

„Przyznanie nagrody było bardzo aktualne, a naszych 20 000 pracowników na całym świecie postrzega to jako przesłanie z góry. W tej chwili w wiadomościach dominują tylko dwie rzeczy: COVID-19 i wybory w USA. I nie ma sposobu, aby zwrócić uwagę ludzi na problem, który będzie znacznie gorszy ”- powiedział Beasley, komentując wręczenie nagrody.

Beasley przypomniał swoje ostrzeżenie dla Rady Bezpieczeństwa ONZ, wydane w kwietniu, w którym ostrzegał: walcząc z pandemią koronawirusa, świat jest „na krawędzi pandemii głodu”, która może doprowadzić do „wielu klęsk głodu o biblijnych proporcjach” w ciągu kilku miesięcy, jeśli nie podjęto natychmiastowe działania.

„W 2020 roku byliśmy w stanie w jakiś sposób zapobiec katastrofie, ponieważ światowi przywódcy odpowiedzieli na nasze prośby gotówką, pakietami motywacyjnymi i odroczeniem zadłużenia. Ale dzisiaj każdy nie ma na to czasu – powiedział Beasley.

A teraz, powiedział, COVID-19 znów nabiera rozpędu ,  a gospodarka nadal się pogarsza, szczególnie w krajach o niskich i średnich dochodach. I jest kolejna fala blokad i blackoutów. A na to wszystko ma tylko resztę pieniędzy przydzielonych  w 2020 roku, więc będzie musiał wydać nawet Nagrodę Nobla, aby podróżować po świecie i prosić o pieniądze wielkich polityków i parlamentarzystów.

„To, przed czym teraz stoimy, to tragedia, ale kryzys, który nastąpi za 12–18 miesięcy, będzie ekstremalny” – mówi laureat Nagrody Nobla.

„Nagroda bardzo mi teraz pomaga” – kontynuuje Beasley. „Wczoraj musiałem błagać o audiencję z tym lub najwyższym przywódcą i dał mi 15 minut. A teraz wszyscy chętnie spotykają się z laureatką Pokojowej Nagrody Nobla i dają mi 45 minut ”.

„I mówię im, że wkrótce nie będziesz miał dość pieniędzy, aby sfinansować wszystkie projekty, które finansowałeś w przeszłości. Zbliżający się globalny kryzys przypomina teraz Titanica. Teraz ty i my musimy skupić się na naprawdę wielkich rzeczach – górach lodowych, takich jak głód, migracja i późniejsza destabilizacja ”.

W wywiadzie Beasley mówi, że jego agencja będzie potrzebować co najmniej 15 miliardów dolarów w przyszłym roku, tylko po to, aby zapewnić dystrybucję bezpłatnych posiłków szkolnych w krajach niedożywionych, które często są jedynym pożywieniem dla dzieci.

W kwietniu Beasley powiedział, że 135 milionów ludzi zmaga się z „kryzysowym poziomem głodu lub gorzej”. Następnie nowa analiza wykazała, że ​​COVID-19 może popchnąć kolejne 130 milionów ludzi na skraj głodu  do końca 2020 roku. A teraz w wywiadzie z Rzymu Beasley mówi, że w tej chwili 270 milionów ludzi przekroczyło tę granicę  .

Według Beasleya istnieje około trzech tuzinów krajów, które w przyszłym roku na pewno będą głodować. Są to Afganistan, Kamerun, Republika Środkowoafrykańska, Kongo, Etiopia, Haiti, Liban, Mali, Mozambik, Niger, Sierra Leone, Somalia, Sudan, Syria, Wenezuela, Zimbabwe i tak dalej. Ale teraz  20 kolejnych krajów może znaleźć się w warunkach głodu z dużym prawdopodobieństwem. Prognozowany czas reakcji wynosi od sześciu do ośmiu miesięcy.

Beasley mówi, że szczepionka COVID-19 „wywoła pewien optymizm, który, miejmy nadzieję, pomoże ożywić gospodarki na całym świecie, zwłaszcza w krajach zachodnich. Jednak  agencja jest bardzo zaniepokojona  wznowieniem odroczonych spłat długu dla krajów o niskich i średnich dochodach, nowymi ograniczeniami dotyczącymi kwarantanny, słabnącą gospodarką i nie tylko. „2021 będzie naprawdę złym rokiem” – powiedział Beasley.

thebigtheone.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “Szef Światowego Programu Żywnościowego: Świat stoi w obliczu głodu na skalę biblijną.☀Autor Gabi☀

  1. jakos ten glod jest przewidywany w krajach gdzie jewsusa mocno interweniowalo, w swych ,,zbawczych” krucjatach.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: