DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Śmiertelnie niebezpieczna szczepionka Covid-19 !

10.00 avg. rating (98% score) - 8 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Ewunia2711

Dr Czerniak swoje nagranie kieruje w stronę tzw. „elity”, są nimi między innymi :nauczyciele którzy są w pełni odpowiedzialni za edukację naszego młodego pokolenia czy też pracowników administracji, ale apeluje on także o myślenie wszystkich ludzi..!!

Zdrowy skwalen

Dr Czerniak na samym początku nagrania powołuje się na informację, którą podał Polsat News. – Pół miliona rekinów trzeba złapać, żeby mieć skwalen do szczepionki na koronawirusa. Skwalen wspaniała rzecz, jest to produkt pośredni przy produkcji cholesterolu, jest to bardzo zdrowy, odżywczy preparat – zaczął dr Czerniak.

– Bardzo zdrowy, odżywczy preparat, jeżeli spożyjesz go doustnie, ale jeżeli ja Ci go wstrzyknę, to Twój organizm odbiera skwalen jako antygen, jako obcego, którego trzeba zwalczyć, więc wytworzy przeciwciała – kontynuuje.

Posłuchajcie i sami oceńcie….

10.00 avg. rating (98% score) - 8 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: