DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

ROBERT BRZOZA: Chytry plan Donalda Trumpa? ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Thursday, 19.11.2020

Na dzień dzisiejszy scenariusz Donalda Trumpa jest dość prosty: nie dopuścić do sytuacji, w której Joe Biden otrzyma 270 głosów elektorskich 14 grudnia 2020.

W tym dniu spotykają się w Waszyngtonie wszyscy elektorzy ze wszystkich stanów i dokonują wyboru prezydenta. W tym dniu odbywają się prawdziwe wybory. Jeżeli w tym dniu elektorzy zagłosują na Joe Biden i dostanie 270 głosów, następuje koniec gry. Joe Biden zostaje prezydentem.

Elektorzy powinni oddać głosy zgodnie z wyborami, jaki dokonali wyborcy 3 listopada 2020 roku.

Co się stanie, gdy Joe Biden nie zbierze 270 głosów?

Dokona się dogrywka wyborcza. Z Izby Reprezentantów z 50 stanów wysyłany jest jeden elektor do Waszyngtonu. 50 elektorów oddaje po jednym głosie na Trumpa lub Bidena. Kto zbierze 26 głosów, ten zostaje prezydentem.

Myk jest taki, że Republikanie kontrolują Izby Reprezentantów w 31 stanach. Jeżeli wszyscy republikanie zagłosują na Donalda Trumpa, to on zostaje prezydentem. To wszystko reguluje 12 poprawka do Konstytucji.

I to jest cały plan wygrania wyborów prezydenckich przez Donalda Trumpa.

Kluczowym zadaniem Trumpa jest zablokowanie elektorów, w taki sposób, aby część z nich nie mogła udać się na wybory 14 grudnia. Stać się to może poprzez ponowne przeliczenie wszystkich głosów lub audyt. Ma się to odbyć w co najmniej czterech stanach: Michigan, Pennsylvania, Georgia, Wisconsin.

Jest to tak zwana gra na czas, aby elektorzy nie mogli być certyfikowani przez Izbę Reprezentantów w każdym z tych czterech stanów. Jeżeli ten audyt czy liczenie głosów tak zamiesza, że do 8 grudnia 2020 roku, nie będzie można certyfikować elektorów, czyli dany stan nie wyrobi się i nie będzie mógł przesłać wyników wyborów do Izby Reprezentantów, to nie pojadą oni 14 grudnia do Waszyngtonu, by wybierać prezydenta.

Ilu elektorów może zablokować Trump?

  • Michigan – 16 elektorów.
  • Pennsylvania – 20 elektorów.
  • Georgia – 16 elektorów.
  • Wisconsin – 10 elektorów.
  • Arizona – 11 elektorów.
  • inne.

Razem może zablokować: 73 elektorów. Do sukcesu Trump potrzebuje zablokować ponad 20 elektorów, czyli dwa stany, na przykład w  Michigan i w Pennsylvani (36 głosów), kontrolę nad Izbą Reprezentantów w tych stanach mają Republikanie. Mogą coś wspólnie zamącić, aby stany nie wyrobiły się z certyfikowaniem elektorów.

Jeżeli nie dostaną certyfikacji do 8 grudnia, to nie będą mogli zagłosować na Joe Bidena. W takiej sytuacji Biden będzie miał 228 głosów (290-62=228). Aby zostać prezydentem musi dostać 270 głosów, czyli dostać poparcie od 270 elektorów.

Czy ten plan uda się Donaldowi Trumpowi?

Jest na to szansa jeżeli wcześniej nie przyzna prezydentury Bidenowi.

Tu nie chodzi tylko o liczenie głosów, czy o grę na czas. Musimy zrozumieć, że prezydenta USA wybiera żydowska finansjera. Wszystko na to wskazuje, że postawili na Joe Bidena.

Jeżeli Donald Trump im się przeciwstawi, to albo rozpoczną wojnę domową, albo zniszczą Trumpa, albo inne państwa dokonają wspólnie zniszczenia żydowskiej finansjery.

Rozgrywka jest ciekawa…

ZA Robert Brzoza

foto: flic.kr

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: