PiS szykuje Polsce wyjście z Unii Europejskiej. Do tej pory się z tym kryli, teraz jednak nikt nie powinien mieć żadnych wątpliwości. Celem nie jest żadne zbudowanie Trójmorza, ale reaktywacja RWPG pod przewodnictwem Związku Radzieckiego. Wydaje się, że PiS uczestniczy w realizacji jakiegoś zbrodniczego dla nas planu przywrócenia porządku jałtańskiego.

Dlatego w wypowiedziach polityków PiS i Solidarnej Polski jest tyle jadu i nienawiści wobec Zachodu. Tak samo było za komuny, stosowano dokładnie taką samą retorykę. Wydaje się, że Polska ma być przedmurzem nowego komunistycznego bloku wschodniego, a na naszej granicy zapadnie żelazna kurtyna II. Tym razem bez Niemiec.

„Pięknie się dzisiaj odkryli nasi rządzący autokraci. Wreszcie szczerze i bez owijania w bawełnę przyznali, że gardzą wolnością, częścią obywateli i naszym członkostwem w UE. W demokratycznym państwie prawnym miejsce autokratów jest na śmietniku historii lub na lawie oskarżenia.” – skomentował dzisiejsze wystąpienia w Sejmie Patryk Wachowiec. Ma rację, bo realnie usłyszeliśmy że wyjdziemy z Unii!

To już nie są żarty. Polska ma w planach wielkich międzynarodowych graczy być kolonią katolicką, katotalibanem Europy. Tak to dzisiaj wygląda.

wiesci24