DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Oslo wprowadza kolejne obostrzenia. Tym razem dotyczą nastolatków ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Rada Miasta Oslo dokona nowej oceny poziomu infekcji 1 grudnia. adobe stock/ licencja standardowa

Zgodnie z zapowiedziami burmistrz Oslo Raymond Johansen podczas konferencji prasowej 16 listopada ogłosił dodatkowe obostrzenia. Nawet bowiem mimo surowych ograniczeń wprowadzonych w minionych tygodniach w stolicy, by zahamować rozprzestrzenianie się koronawirusa, odsetek zachorowań na covid-19 wciąż rośnie. Tym razem podjęte środki dotyczą głównie nastolatków, wśród których w ostatnim czasie przybywa najwięcej infekcji.
Przede wszystkim radni postanowili wprowadzić czerwony poziom kontroli zakażeń do szkół średnich w Oslo i okolicach. Nie oznacza on zamknięcia placówek, jednak poszczególne klasy trzeba będzie podzielić na mniejsze grupy, które będą miały przydzielone swoje stałe sale. Ponadto uczniowie będą musieli unikać kontaktu z innymi klasami. Szkoły mają za zadanie zadbać o dostosowanie planu lekcji tak, aby grupy były w stanie się wymieniać i nie kumulować w budynku w jednym czasie.
Poniżej: odnośnik do listy obostrzeń sporządzonej przez gminę Oslo.

Będzie tak minimum dwa tygodnie

Obostrzenia obejmują także zakaz organizowania zajęć rekreacyjnych w pomieszczeniach dla młodzieży w wieku od 13 do 19 lat. Oznacza to, że aktywność np. w chórach, teatrze, nauce tańca, ale także w grupach harcerskich czy organizacjach musi zostać wstrzymana. Zakaz nie będzie dotyczył dzieci uczęszczających jeszcze do podstawówki.
Przynajmniej na dwa tygodnie zawieszone zostają również sporty halowe dla grupy wiekowej 13-19 lat. Nie będą zatem prowadzone treningi np. piłki nożnej, gimnastyki, piłki ręcznej, siatkówki i lekkoatletyki. Zakaz nie będzie dotyczył jednak zajęć na świeżym powietrzu. Z restrykcji zostaną także zwolnieni uczestnicy prestiżowych zawodów, uprawiający sporty elitarne.
Obostrzenia zaczynają obowiązywać 17 listopada i potrwają na razie dwa tygodnie. Rada Miasta Oslo dokona nowej oceny 1 grudnia i wówczas podejmie decyzję, które środki będą obowiązywać w okresie przedświątecznym. Raymond Johansen stwierdził jednak w rozmowie z norweską prasą, że ponowne otwarcie stolicy przed Bożym Narodzeniem jest mało realne.
mojanorwegia
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “Oslo wprowadza kolejne obostrzenia. Tym razem dotyczą nastolatków ☀Autor Gabi☀

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: