DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Niemiecka prasa: To dzień wstydu ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Niemieckie dzienniki komentują w czwartek (19.11.20) dyskusję dotyczącą poprawek do ustawy o ochronie przed infekcjami, które wzbudzają w Niemczech skrajne emocje.

Berlin | Anti-Corona Demo

Zdaniem „Nuernberger Zeitung” ustawa, którą przyjął zarówno Bundestag jak i Bundesrat jest „dokładnym przeciwieństwem pozbawienia władzy społeczeństwa”. Zdaniem dziennika jest to raczej „pierwszy krok” w kierunku lepszego umocowania kontroli parlamentarnej nad środkami wdrożonymi w walce z pandemią. Gazeta tłumaczy, że wiele zostało sprecyzowane, a ograniczenia praw podstawowych są teraz ograniczone ustawą. „Czy jest to w stu procentach idealne, można mimo to powątpiewać”.

„Allgemeine Zeitung” podkreśla, że ten, kto w czasach koronawirusa narusza zasady, które są więcej niż istotne dla życia, stanowi zagrożenie dla innych i zachowuje się w sposób „antyspołeczny”. Analogicznie dziennik wywodzi, że ten, kto dopuszcza się przemocy wobec policji i służb porządkowych, dopuszcza się działań przestępczych. Dziennik przypomina, że „prawo do demonstracji jest zakotwiczone w konstytucji” i jest ogromną prawną wartością. Zaznacza również, że w ustawie zasadniczej zapisane są także prawo do życia i nietykalność cielesna. Ocenia, że w obliczu ostatnich zdarzeń, jest to ignorowane. Zakazy zgromadzeń są, zdaniem gazety, regularnie znoszone przez sądy. Dlatego ustawodawca jest zobowiązany do zapewnienia jasności również jeśli chodzi o demonstracje”.

„Stuttgarter Nachrichten” nazywa „czarną godziną dla całego kraju” sytuację, w której przed budynkiem Reichstagu używane są policyjne armatki wodne i barierki, by umożliwić debatę w parlamencie. Analogicznie ocenia sytuację, w której dochodzi do zakazu demonstracji, a także ich rozwiązania. Pisze także w tym kontekście o osobach „przemycanych” do Bundestagu, które nękają wybranych demokratycznie posłów. „Jeżeli wrogowie demokracji pod pachę  z zaślepionymi ideologicznie wrednymi małpami i prowokatorami bez masek czują się wezwani do sprowadzenia posłów Bundestagu do jednego poziomu z siłami narodowosocjalistycznymi, które w 1933 roku utorowały drogę brązowej, napędzającej wojnie i morderczej dyktaturze, to jest to dzień wstydu”.

„Der neue Tag” stwierdza, że „zasadnicza krytyka ze strony tzw. myślących w poprzek jest pozbawiona treści”. Zauważa, że ustawy często mają tendencję ograniczania praw po to, by chronić prawa osób trzecich: kontrole prędkości podobnie jak przeszukania domów, gdy zachodzi podejrzenie, że jest taka konieczność. „Demokracja pozbawiona prawa policji do kontroli byłaby niezdolna do funkcjonowania”.

dw.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: