DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Eksperci nie pozostawiają złudzeń, fala zwolnień już płynie w kierunku Polski. Mamy się czego obawiać ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Praca w czasach koronakryzysu

Piotr Molecki/East News
19 Listopada 2020

Eksperci nie pozostawiają złudzeń, fala zwolnień już płynie w kierunku Polski. Mamy się czego obawiać

Praca w trakcie kryzysów jest prawdziwym towarem deficytowym. Wygląda na to, że i koronakryzys nie obędzie się bez ofiar na rynku pracowniczym. Eksperci zapowiadają falę zwolnień.

Kryzys, a praca. Fala zwolnień może przyjść do Polski

Praca w czasie lockdownu jest na wagę złota, choćby ze względu na zamknięcie wielu branż, zatrudniających setki tysięcy Polaków. Przedsiębiorcy przez długi czas bez działania nie będą w stanie utrzymać etatów, a nie wszystkim pomoże tarcza branżowa. Oberwą także branże nieobjęte lockdownem, choćby reklamodawcy, którzy mogą liczyć na mniej zleceń.

Jak podaje Główny Urząd Statystyczny (GUS), zatrudnienie w październiku spadło o 1 proc. w ujęcie rok do roku. Względem września wzrosło, ale jedynie o 0,1 proc. Z kolei Polski Instytut Ekonomiczny (PIE) zwraca uwagę na sektor przedsiębiorstw, w którym co prawda spadek był mniejszy od rynkowych prognoz, ale obecnie dane obejmują jedynie obostrzenia na gastronomię.

Eksperci PIE zapowiadają, że wyniki będą znaczne gorsze pod koniec listopada ze względu na zawieszenie funkcjonowania galerii handlowych. Podkreślili także, że dotychczasowe zmiany były czasowe, gdyż po zniesieniu obostrzeń następowało odbicie w zatrudnieniu.

biznesinfo

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: