DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Do pielęgniarek chce dołączyć kolejna grupa medyków. Strajk może ostatecznie sparaliżować służbę zdrowia ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

 

Strajk w służbie zdrowia

Do pielęgniarek chce dołączyć kolejna grupa medyków. Strajk może ostatecznie sparaliżować służbę zdrowia

Strajk w służbie zdrowia może stać się niedługo faktem. Sytuacja w związku z koronawirusem jest dramatyczna, podobnie jak sytuacja bytowa pielęgniarek. Również ratownicy medyczni nie są zadowoleni z obecnej sytuacji.

Strajk ratowników medycznych. Wiele zależy od postawy Ministerstwa Zdrowia

Strajku nie wykluczają już pielęgniarki, które same twierdzą, że „mają dość”. Ratownicy medyczni mogą pójść w ich ślady, jak sami przyznają „również mają dość” i chcieliby rozpocząć protesty. Powstrzymuje ich tylko trudna sytuacja w służbie zdrowia.

– Moglibyśmy powiedzieć to samo, też już mamy dość. Najchętniej już zaczęlibyśmy protestować i nie wiemy, czy tego nie zrobimy. Natomiast sytuacja w Polsce związana z pandemią, wzrostem zakażeń i zgonów, stawia nas w trudnej sytuacji. Nie chcemy wykorzystywać pacjentów jako zakładników naszej trudnej sytuacji zawodowej – mówił w programie „Newsroom” money.pl Ireneusz Szafraniec z Polskiego Towarzystwa Ratowników Medycznych.

Jak przyznał Szafraniec, ma nadzieję, że Ministerstwo Zdrowia w końcu przystąpi do rozmów z wściekłymi pracownikami służby zdrowia, którzy oczekują bycia traktowani jak partnerzy. Szafrański podkreślał w rozmowie z money.pl, że chciałby, aby jego zawód traktowano poważnie, ze względu choćby na zdrowie pacjentów.

– Domagamy się ustawy o zawodzie ratownika medycznego oraz o samorządzie zawodowym. Naszym postulatem również są takie sprawy, jak ewentualna wcześniejsza emerytura, a także kształcenie się na studiach II czy III stopnia na kierunku ratownictwo medyczne, ale także płace, kwestia wynagrodzeń i dodatków – mówił Szafrański.

Gdyby faktycznie doszło do strajku ratowników medycznych i pielęgniarek, sytuacja związana z koronawirusem stałaby się jeszcze bardziej dramatyczna. Już teraz mówi się o brakach w służbie zdrowia i przepełnionych szpitalach, do tego potrzeba personelu choćby przy „szpitalu narodowym”.

biznesinfo

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

2 thoughts on “Do pielęgniarek chce dołączyć kolejna grupa medyków. Strajk może ostatecznie sparaliżować służbę zdrowia ☀Autor Gabi☀

  1. IDŹCIE STRAJKOWAĆ!
    czemu nie?.
    Pisiory zapłacom „policjantom, wojskowym” który będą robić za was w tych szpitalach. będą jeździć karetkami…. stać kilkanaście godzin w karetce pod szpitalem…..
    IDŹCIE STRAJKOWAĆ!

    1. „przekażcie kolegom funkcjonariuszom, że jeżeli im płacą a wam nie. to niech oni waszą robotę wykonują” i w czym problem.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: