DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Wściekłe atakują! Do Warszawy ściągają radiowozy z całej Polski. Sejm zabarykadowany ☀Autor Gabi☀

1.00 avg. rating (48% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
 
Policja zabarykadowała Sejm przed Strajkiem Kobiet.
Policja zabarykadowała Sejm przed Strajkiem Kobiet. (Zdj. PAP/Rafał Guz)

Uwaga! Wściekłe atakują, a policja ściąga posiłki z całego kraju. Szykuje się kolejne wydarzenie z udziałem tzw. Strajku Kobiet. Demonstranci mają zbierać się m.in. pod Sejmem, który został otoczony barierkami i obstawiony radiowozami. Policja pojawiła się też na Żoliborzu w pobliżu domu prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

W stolicy szykują się w środę kolejne zadymy szalejącego od kilku tygodni tzw. Strajku Kobiet. Ich wcześniejsze ekscesy kończył się atakami na miejsca kultu, kościoły, a  uczestnicy byli nieprawdopodobnie wulgarni. Teraz zapowiedzieli swój powrót.

Ta informacje wywołała popłoch w służbach, które ściągają do Warszawy posiłki. „Do stolicy jedzie kilkuset policjantów, którzy zgrupują się na ul. Wiejskiej. Są to m.in zespoły z Częstochowy i Bielska-Białej” – dowiedział się „Super Express”.

Policja otoczyła podwójnymi barierkami budynek Parlamentu, przy okazji ogradzając też siedzibę strajku, która znajduje się w sąsiedztwie. „Sejm jeszcze nigdy nie był tak odgrodzony jak dziś. A wraz z nim zablokowana została nasza siedziba. Tak – to się dzieje naprawdę” – czytamy na facebookowym koncie wściekłych.

„Uwaga, Warszawo! Sejm sam się zabarykadował, Kaczyński sam sobie zrobił blokadę, ale oczywiście wpadajcie, zobaczycie sobie cud barierkowej techniki i armatki wodne. A potem inne atrakcje” – kontynuowały na Twitterze.

Przez Warszawę cały dzień przetaczają się kolumny policyjnych radiowozów na sygnałach. Poza ul. Wiejską i jej okolicami służby obstawiają m.in. Żoliborz, gdzie mieszka prezes PiS Jarosław Kaczyński.

nczas.com

Strach polityków PiS przed Strajkiem Kobiet. Podwójne barierki na Wiejskiej

Kaczyński obawia się dzisiejszego Strajku Kobiet. Przed Sejmem pojawiły się dodatkowe barierki. Nie wiadomo przed kim mają chronić, bo przynajmniej do tej pory protesty odbywały się pokojowo, ale jedno jest pewne – napięcie w PiS sięga zenitu. Nie wiadomo bowiem, czy partia ta ma nadal większość w Sejmie.

Strajk Kobiet spotyka się przed parlamentem dzisiaj o godzinie 18:00. Protestować będzie m.in. przeciwko projektowi Solidarnej Polski, który mówi o zamykaniu kobiet w hospicjach pod opieką … księży.

wiesci24

1.00 avg. rating (48% score) - 1 vote
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: