DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Skandale w AfD. Partia traci poparcie na wschodzie ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

W wyniku skandali i konfliktów wewnętrznych Alternatywa dla Niemiec (AfD) traci poparcie we wschodnich Niemczech.

AfD traci poparcie na wschodzie Niemiec. Winne skandale AfD traci poparcie na wschodzie Niemiec. Winne skandale

Wschodnie landy są bastionem AfD, ale w ciągu ostatniego roku partia poszybowała w sondażach w dół. Z pierwszej pozycji wylądowała na trzeciej – wynika z sondażu instytutu badania opinii publicznej Kantar, przeprowadzonego dla „Bild am Sonntag”.

Na początku października 2019 roku poparcie dla AfD we wschodnich Niemczech wynosiło jeszcze 24 proc. i było o jeden punkt procentowy wyższe niż poparcie dla CDU. Teraz jednak głosowanie na AfD deklaruje już tylko 18 proc. wyborców w byłej NRD. Ugrupowanie plasuje się zatem na trzecim miejscu – za partią „Lewica” (19 proc.) i CDU (30 proc.). Socjaldemokratyczna SPD może liczyć we wschodnich landach na 13 proc., Zieloni na 9, a FDP na 5 proc. Na mniejsze ugrupowania przypada łącznie 6 proc. głosów.

Skandale w partii

Marne wyniki AfD to echo wewnętrznych konfliktów i skandali w partii. W ubiegłym tygodniu klub poselski AfD w Bundestagu wyrzucił swojego byłego rzecznika Christiana Luetha, po tym jak dziennikarze ujawnili jego ekstremistyczne wypowiedzi o uchodźcach.

Z kolei w maju br. zarząd partii wydalił z jej szeregów kontrowersyjnego polityka Andreasa Kalbitza, argumentując to jego wcześniejszymi kontaktami ze skrajną prawicą.

W skali całego kraju AfD czwarta

W całych Niemczech najsilniejszym ugrupowaniem pozostaje blok partii chadeckich. CDU/CSU mogą liczyć na 35-procentowe poparcie. Na drugim miejscu są Zieloni (18 proc.), na trzecim SPD (16 proc.). W skali ogólnokrajowej poparcie dla AfD deklaruje 11 proc. wyborców. Na „Lewicę” chce głosować 9 proc., a FDP – 6 proc.

(DPA/dom)

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: