Zdjęcie dzięki uprzejmości The Defender
Antyszczepionki stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego. Taktyki tyranii dodatkowo grożą im zniszczeniem ekonomicznym, takim jak umieszczanie na listach zakazu lotów przez linie lotnicze, inne ograniczenia w podróżowaniu, utrata pracy, brak szkoły dla dzieci, brak dostępu do instytucji komercyjnych itp. To jest oblicze dyktatury naukowej. , alias Technocracy. ⁃ Edytor TN

Organizacje informacyjne i dziennikarze, którzy zgłaszają uzasadnione obawy dotyczące Operacji Warp Speed, zostaną usunięci z platformy, aby zrobić miejsce dla „wymaganego” nasycenia propagandowych wiadomości w anglojęzycznych mediach.

Zaledwie w ubiegłym tygodniu państwa bezpieczeństwa narodowego Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii dyskretnie dały do ​​zrozumienia, że ​​narzędzia cybernetyczne i taktyki internetowe zaprojektowane wcześniej do użycia w „wojnie z terroryzmem” po 11 września są obecnie przystosowywane do używać przeciwko źródłom informacji promującym „wahanie szczepionek” i informacjom związanym z  COVID-19,  które są sprzeczne z ich historią państwową.

W poniedziałek brytyjska agencja wywiadowcza, Government Communications Headquarters (GCHQ) rozpoczęła nową cyberofensywę, której celem jest atakowanie stron internetowych, które publikują treści uważane za „propagandę”, która budzi obawy dotyczące sponsorowanych przez państwo opracowań szczepionek COVID-19 oraz zaangażowane międzynarodowe korporacje farmaceutyczne.

Podobne wysiłki są podejmowane w Stanach Zjednoczonych, gdzie wojsko USA niedawno finansowało firmę wspieraną przez CIA – wypełnioną byłymi urzędnikami antyterrorystycznymi, którzy stali za okupacją Iraku i powstaniem tak zwanego Państwa Islamskiego – w celu opracowania algorytmu sztucznej inteligencji ukierunkowanego specjalnie na nowych stronach internetowych promujących „podejrzaną” dezinformację związaną z kryzysem COVID-19 i prowadzoną przez wojsko amerykańską próbą szczepień pod nazwą „  Operation Warp Speed” .

Oba kraje przygotowują się do uciszenia niezależnych dziennikarzy, którzy  zgłaszają uzasadnione obawy dotyczące korupcji w przemyśle farmaceutycznym lub  skrajnej tajemnicy otaczającej sponsorowane przez państwo wysiłki dotyczące szczepień przeciwko COVID-19, teraz, gdy kandydat na szczepionkę Pfizera  ma zostać zatwierdzony przez Amerykańską Agencję ds.Żywności  i Leków (FDA) pod koniec miesiąca.

 Większość środków masowego przekazu nie wspomniała o tym, jak firma Pfizer została  ukarana miliardami kar za nielegalny marketing  i przekupywanie urzędników państwowych, aby pomogli im ukryć  nielegalny proces narkotykowy, w którym zginęło jedenaście dzieci (między innymi). szczepionka firmy COVID bez kwestionowania historii firmy ani tego, że technologia mRNA zastosowana w szczepionce przeszła przez normalne protokoły badań bezpieczeństwa i nigdy nie została zatwierdzona do użytku przez ludzi. Nie wspomina się również, że szef Centrum Oceny i Badań Leków FDA, Patrizia Cavazzoni, jest  byłym wiceprezesem firmy Pfizer ds. Bezpieczeństwa produktów,  który ukrywał  powiązanie jednego z jej produktów z wadami wrodzonymi.

Zasadniczo, władza państwa jest wykorzystywana jak nigdy dotąd, aby kontrolować przemówienia w Internecie i deplatformować strony internetowe z wiadomościami, aby chronić interesy potężnych korporacji, takich jak Pfizer i innych skandalicznych gigantów farmaceutycznych, a także interesy obywateli USA i Wielkiej Brytanii. państwa bezpieczeństwa, które same są  ściśle zaangażowane  w akcję szczepień przeciwko COVID-19.

Brytyjski dziennik  The Times poinformował,  że brytyjska GCHQ „rozpoczęła ofensywną cyberoperację w celu zakłócenia propagandy antyszczepionkowej rozpowszechnianej przez wrogie państwa” i „wykorzystuje zestaw narzędzi opracowany w celu zwalczania dezinformacji i materiałów rekrutacyjnych rozpowszechnianych przez Państwo Islamskie”. więc. Ponadto rząd Wielkiej Brytanii nakazał 77. Brygadzie Brytyjskiego wojska, która  specjalizuje się w „wojnie informacyjnej ”, rozpoczęcie kampanii internetowej w celu zwalczania „zwodniczych narracji” o kandydatach na szczepionkę COVID-19.

Nowo ogłoszona „cyberwojna” GCHQ nie tylko zniweluje „propagandę antyszczepionkową”, ale także będzie dążyć do „zakłócenia działań cyber-aktorów odpowiedzialnych za nią, w tym szyfrowania ich danych, aby nie mieli do nich dostępu i blokowali ich komunikację. ze sobą ”. Wysiłki będą obejmowały również kontakt GCHQ z innymi krajami sojuszu „Five Eyes” (Stany Zjednoczone, Australia, Nowa Zelandia i Kanada), aby powiadomić swoje agencje partnerskie w tych krajach, aby kierowały reklamy na takie witryny „propagandowe” hostowane w ich granicach.

The Times stwierdził, że „rząd uważa zwalczanie fałszywych informacji o szczepieniach za rosnący priorytet, ponieważ perspektywa niezawodnej szczepionki przeciwko koronawirusowi jest coraz bliższa”, co sugeruje, że wysiłki będą rosły w miarę zbliżania się kandydata na szczepionkę do zatwierdzenia.

Wydaje się, że z perspektywy brytyjskiego państwa bezpieczeństwa narodowego ci, którzy kwestionują korupcję w przemyśle farmaceutycznym i jej możliwy wpływ na czołowych kandydatów na eksperymentalne szczepionki COVID-19 (z których wszystkie wykorzystują eksperymentalne technologie szczepionek, które nigdy wcześniej nie zostały zatwierdzone) do użytku przez ludzi) powinny być celem narzędzi zaprojektowanych pierwotnie do zwalczania propagandy terrorystycznej.

technocracy