DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

ROBERT BRZOZA: PUBLIKACJA BIEŻĄCA – AKADEMII GEOPOLITYKI. UK: „Certyfikat szczepienia” przepustką do pracy i wizyty w pubie? ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
UK: "Certyfikat szczepienia" przepustką do pracy i wizyty w pubie?
„Można nie przyjąć szczepionki, ale będą konsekwencje”. (Fot. Getty Images)
Mieszkańcy Wielkiej Brytanii, którzy odmówią przyjęcia szczepionki na koronawirusa, poniosą konsekwencje; będzie grozić im zakaz wstępu do pubów, restauracji, a nawet miejsc prac – takie rozwiązanie sugeruje jeden z wysoko postawionych posłów rządzącej Partii Konserwatywnej.

W obliczu obaw, że lobby antyszczepionkowców w Wielkiej Brytanii może przekonać więcej osób, aby nie zaszczepiły się przeciw Covid-19, poseł Tom Tugendhat ostrzegł, że przeciwnicy szczepionki „mogą mieć później trudności z powrotem do normalnego życia” – informuje Metro.co.uk.

„Jeśli szczepionka będzie działać i będziemy pewni, że jest bezpieczna, a obecnie wszystko na to wskazuje, to z pewnością nadejdzie dzień, w którym pracodawcy oznajmią: Słuchaj, musisz wrócić do biura i jeśli nie jesteś zaszczepiony, to cię nie wpuścimy” – ocenił Tugendhat w rozmowie z Huffingtonpost.co.uk.

Jego zdaniem, również lokale gastronomiczne mogą zażądać pokazania świadectw szczepień, zanim ludzie zostaną wpuszczeni do środka.

Poseł Tom Tugendhat, czyli pomysłodawca „certyfikatów szczepień”. (Fot. Getty Images)

Poseł porównał to do obowiązku okazywania certyfikatu szczepienia na choroby tropikalne, którego wymagają niektóre państwa. „Kiedyś podróżowałem więcej niż teraz. W niektórych krajach trzeba było pokazać certyfikat o byciu zaszczepionym na żółtą febrę i jeśli go nie miałeś, nie wpuszczano cię i tyle” – zaznaczył Tom Tugendhat.

„Nie było żadnej dyskusji, odwołań i kolejnych próśb. I widzę sytuację, w której owszem, nie musisz się szczepić, ale będą tego konsekwencje” – ostrzegł polityk Partii Konserwatywnej.

Na razie nie jest jednak jasne, czy brytyjski rząd planuje wprowadzić w tym celu odpowiednie przepisy. Wiadomo natomiast, że minister zdrowia Matt Hancock wyklucza wprowadzenie obowiązkowych szczepień na Covid-19 – mimo że niektórzy eksperci wzywają gabinet Borisa Johnsona do wprowadzenia takiego rozwiązania.

W minionym tygodniu ekscytację na całym świecie wywołała informacja, że szczepionka na Covid-19 rozwijana przez firmę Pfizer jest skuteczna w 90 proc. Do końca br. ma być gotowych 50 mln dawek leku, które wystarczą do zaszczepienia 25 mln osób. Do końca 2021 r. firma będzie w stanie wyprodukować 1,3 mld dawek substancji.

Z Robert Brzoza
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: