DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

ROBERT BRZOZA: PUBLIKACJA AKADEMII GEOPOLITYKI. BUŁGARIA: ŚLEDZENIE TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH UZASADNIANE PANDEMIĄ – SPRZECZNE Z KONSTYTUCJĄ ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Bułgarski Trybunał Konstytucyjny opublikował orzeczenie, zgodnie z którym śledzenie telefonów komórkowych obywateli, ich rozmów i kontaktów elektronicznych, uzasadniane pandemią koronawirusa, jest sprzeczne z konstytucją.

Śledzenie komórek obywateli w celu upewnienia się przez władze, że przestrzegają oni zasad kwarantanny, zostało wprowadzone po ogłoszeniu stanu nadzwyczajnego z powodu pandemii koronawirusa w marcu br. Aby umożliwić śledzenie, znowelizowano ustawę o wiadomościach elektronicznych.

Nowelizacja jednak nie obowiązywała wyłącznie podczas stanu nadzwyczajnego, a dała trwałą możliwość bezterminowego śledzenia obywateli oraz ich kontaktów – i to właśnie zaskarżyła w maju grupa posłów opozycyjnej Bułgarskiej Partii Socjalistycznej.

Nowela zobowiązywała operatorów telefonii komórkowej do przechowywania danych o ruchach właściciela telefonu, jego rozmów i kontaktów elektronicznych przez sześć miesięcy. Dostęp do tych danych miało kilka dyrekcji MSW, a kontrola sądowa nad ich udostępnianiem i wykorzystaniem nie była w ogóle przewidziana.

Pod koniec marca kwarantanną zostało objętych ok. 30 tys. osób. Nowelizacja umożliwiała ich podsłuch i ustalenie kręgu ich kontaktów. TK stwierdził w swoim orzeczeniu, że „prawo do prywatności nie jest przywilejem wyłącznie w okresach względnego spokoju, lecz również w kryzysowych. W warunkach kryzysowych każda interwencja powinna być konstytucyjnie motywowana, proporcjonalna i ściśle niezbędna”.

Bułgarski TK uzasadnił swoje stanowisko m.in. praktyką Trybunału Sprawiedliwości UE. „Analiza zebranych danych zezwala na opracowanie profilu upodobań konsumenckich, kulturalnych i politycznych całych grup ludzi”, co zdaniem TK jest niedopuszczalne w demokratycznym państwie i niezgodne z konstytucją.

Z Sofii Ewgenia Manołowa

Za Robert Brzoza

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: