DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Koronawirus SARS-CoV-2 Polska i świat walczą z koronawirusem – relacja z 18 listopad ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Liczba zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 wykrytych w Polsce wzrosła do 772 823, liczba zgonów osób zakażonych – do 11 451 *** 7 listopada resort zdrowia poinformował o 27 875 przypadkach koronawirusa wykrytych w ciągu doby – to dobowy rekord *** 7 listopada w Polsce weszły w życie nowe obostrzenia – w galeriach handlowych zamkniętych jest większość sklepów, hotele mogą przyjmować jedynie gości podróżujących w celach służbowych *** Obostrzenia te mają obowiązywać do 29 listopada *** Na całym świecie wykryto ponad 55,3 mln zakażeń koronawirusem *** Liczba zgonów pacjentów z Covid-19 przekroczyła 1,33 mln osób.
Rzeczpospolita

Relacja z posiedzenia Sejmu:

Od jutra wszystkie szkoły publiczne w mieście Nowy Jork zostaną zamknięte. – Musimy walczyć z drugą falą COVID-19 – oświadczył burmistrz Bill de Blasio. Uczniowie mają uczyć się zdalnie.

Według danych Ministerstwa Zdrowia, w Polsce kwarantanną z powodu SARS-CoV-2 objęto 415 601 osób, a nadzorem epidemiologicznym – 25 653.

Rzeczpospolita

W porównaniu z wtorkiem, w środę nieznacznie (o 427) wzrosła liczba osób objętych z powodu koronawirusa obowiązkiem kwarantanny.

Rzeczpospolita

Na placu Czerwonym w Moskwie mężczyzna przebrany za Dziadka Mroza protestował przeciw decyzji lokalnych władz, które z uwagi na epidemię zakazały organizowania imprez masowych, w tym związanych ze świętowaniem Nowego Roku. „Dziadek Mróz” został zatrzymany przez policję.

Według danych rządowych, dla pacjentów z SARS-CoV-2 pozostało 13 990 wolnych łóżek (38 proc. wszystkich łóżek „covidowych”).

Rzeczpospolita

Po raz czwarty w ciągu ostatnich 55 dni w Polsce odnotowano spadek liczby hospitalizowanych po zakażeniu koronawirusem.

Rzeczpospolita

W Wielkiej Brytanii testy wykazały zakażenie SARS-CoV-2 u kolejnych 19 609 osób – wynika z danych rządowych. W ciągu ostatniej doby zmarło 529 osób, u których na przestrzeni ostatnich 28 dni stwierdzono koronawirusa. Odnosząc się do epidemii premier Boris Johnson powiedział członkom Izby Gmin, iż nie ma wątpliwości, że kraj upora się z kryzysem do wiosny.

Zaszczepienie na koronawirusa 20 proc. populacji Ameryki Łacińskiej i Karaibów będzie kosztowało ponad 2 mld dolarów. Kraje o niskich dochodach otrzymają w tym względzie pomoc – oświadczył regionalny oddział Światowej Organizajic Zdrowia (PAHO). W ramach programu COVAX do końca 2021 r. rozdysponowane mają zostać dwa miliardy dawek szczepionki na COVID-19.

Rzeczpospolita

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: