DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Wnioski o wyższe stawki cen prądu już złożone. Ale nawet bez nich zapłacimy za rachunki fortunę ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Za prąd zapłacimy więcej z uwagi na opłatę mocową

pixabay/congerdesign

Wnioski o wyższe stawki cen prądu już złożone. Ale nawet bez nich zapłacimy za rachunki fortunę

Do poniedziałku tzw. sprzedawcy z urzędu (Enea, Energa, PGE i Tauron) mogli składać wnioski taryfowe dotyczące podwyżki cen prądu dla gospodarstw domowych w przyszłym roku. Zgodnie z przewidywaniami wnioski te zostały złożone. Nawet jeśli prezes Urzędu Regulacji Energetyki ich nie zaakceptuje, to i tak musimy liczyć się z tym, że w 2021 roku zapłacimy za prąd więcej. Wszystko z powodu nowej opłaty.

Opłaty za prąd wzrosną

Do poniedziałku Enea, Energa, PGE oraz Tauron, czyli tzw. sprzedawcy z urzędu mogli składać prezesowi Urzędu Regulacji Energetyki wnioski dotyczące wysokości cen energii dla odbiorców indywidualnych w przyszłym roku. Jak poinformowała TVN 24 Biznes rzeczniczka Urzędu, wnioski te zostały złożone.

– Wszyscy czterej tak zwani sprzedawcy z urzędu (Enea, Energa, PGE oraz Tauron) złożyli wnioski taryfowe dotyczące wysokości cen energii dla gospodarstw domowych w 2021 roku – poinformowała Agnieszka Głośniewska, rzeczniczka Urzędu Regulacji Energetyki.

Rzeczniczka podkreśliła, że postępowania taryfowe prowadzone co roku o tej porze przez prezesa Urzędu Regulacji Energetyki „mają na celu zapewnienie, że ceny energii elektrycznej proponowane odbiorcom końcowym będą miały racjonalne uzasadnienie w kosztach ponoszonych przez przedsiębiorców”.

– W tej chwili, jako że rozpoczynamy postępowania, trudno przewidywać ich przebieg lub sposób zakończenia bądź przewidywane terminy – powiedziała Głośniewska, przypominając, że aby nowe ceny weszły w życie od 1 stycznia przyszłego roku postępowania musiałyby się zakończyć do połowy grudnia tego roku.

Złożenie wniosku taryfowego do prezesa Urzędu Regulacji Energetyki potwierdziła TVN 24 Biznes Berenika Ratajczak z departamentu PR i Komunikacji Enei, ale jak zaznaczyła „treść wniosku ma charakter poufny i nie możemy udzielić dalszych informacji do wydania decyzji”.

biznesinfo

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: