DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

  W grudniu możliwy jest bezpośredni konflikt między Ameryką a Chinami. ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

W nocy z 16 na 17 listopada 2020 r. Na godlikeproductions.com opublikowano kolejną wiadomość poufną , rzucającą trochę światła na to, co dzieje się teraz za kulisami oficjalnego Białego Domu:

Przez długi czas zostawiałem wiadomości w GLP pod różnymi nazwami, więc teraz nie ujawnię ani mojego pseudonimu, ani nazwiska. Dziś sytuacja wygląda następująco.

Prezydent jest w trakcie planowania i prowadzenia proponowanej wojny domowej. Nie ujawnił informacji, które posiadał, a jedynie napomknął o nich. Powodem tego jest przygotowanie.

Kiedy ujawni jakieś informacje, zdewastuje to Partię Demokratyczną. Będą nieprzewidziane okoliczności masowego ataku na Biały Dom, a także masowe niepokoje społeczne.

Spodziewaj się schronienia na miejscu – pilny apel do Amerykanów z Oval Office. To nastąpi dopiero w grudniu, ale zacznij przygotowania już teraz.

W grudniu prezydent przemówi do narodu i przedstawi dowody przeciwko Chinom, przedstawi fakty swojego udziału w kradzieży wyborów. Ponadto prezydent będzie próbował sięgnąć do umysłów liberałów i tym samym zapobiec konfliktowi cywilnemu.

W tej chwili Ameryka stoi w obliczu masowej infiltracji wrogów do każdej agencji, która ją chroni – to znaczy CIA, FBI, NSA. To jest dobrze znane. Jednak nie zgłoszono jeszcze, że życie Trumpa jest w prawdziwym niebezpieczeństwie i jest obserwowane znacznie uważniej niż zwykle. Zabrania się poruszania się bez planów A, B i C.

To także ostrzeżenie dla ciebie.

Jak wszyscy wiemy i doskonale rozumiemy, wiadomość na jednej lub drugiej tablicy sieciowej nie jest oficjalnym oświadczeniem Białego Domu, jednak naiwne i głupie jest oczekiwanie takiej wiadomości do godziny. CNN też tego nie powie, więc mamy tylko to, co mamy do analizy – opinia publiczna nie będzie miała żadnych innych informacji. Niemniej jednak te skąpe dane są więcej niż wystarczające dla ludzi w tym temacie, jak większość naszych czytelników.

Respondent DPL nie ujawnia światu niczego nowego i wymienia oczywiste fakty. To znaczy, że Deep State zinfiltrowało Stany Zjednoczone do szpiku kości, że Chiny ingerowały w wybory, że globaliści próbują teraz obalić Stany Zjednoczone rękami Chińczyków.

Również, nawet jeśli nie jest to znane, ale wynika to z rozważań logicznych, Prezydent Stanów Zjednoczonych powinien zwrócić się do narodu z apelem i wyjaśnić ludziom, co się dzieje i co ten kraj czeka w najbliższej przyszłości. Oczywiście ludziom zostanie coś przedstawionego. Naturalnie, Deep State natychmiast rozpocznie „Plan B”, który przynajmniej przewiduje organizację niepokojów społecznych, przerw w dostawach żywności do miast i tak dalej. Do tego można dodać domyślne, ataki terrorystyczne, a nawet bezpośrednią wojnę ze Stanami Zjednoczonymi.

Biorąc pod uwagę rolę Stanów Zjednoczonych na świecie, wszystko, co się tam wydarzy, będzie odzwierciedlone WSZĘDZIE i cała planeta zacznie mniej więcej tak samo jak w Ameryce, chociaż być może w niektórych miejscach sytuacja będzie znacznie gorsza. Więc. najprawdopodobniej przygotowując się do bezpośredniego konfliktu zbrojnego ze Stanami Zjednoczonymi, Chińczycy zaczną przejmować przyczółki do ofensywy w strategicznych kierunkach. Obecnie istnieją trzy takie przyczółki: Tajwan i Morze Południowochińskie, Indie i Kazachstan.

W tej chwili widzimy tylko przygotowania do takich działań – czyli koncentrację wojsk we wskazanych kierunkach pod takim czy innym pretekstem. Chiny nie przechodzą na aktywne manewry, ponieważ byłoby to równoznaczne z wypowiedzeniem III wojny światowej, której Pekin nie chce szczególnie rozpoczynać. Ale jeśli Trump zwróci się do narodu i nazwie pik po imieniu, maski zostaną zrzucone i każda ze stron podejmie aktywne kroki.

Jeśli wierzyć przesłaniu znawcy na temat GLP – Trump wygłosi takie oświadczenie w grudniu, w którym niektórzy wróżki wskazują również na możliwy początek wojny.

Kolejnym pośrednim potwierdzeniem, że coś jest przygotowywane w grudniu, jest rozkaz dla amerykańskich wojskowych stacjonujących w Afganistanie i Iraku, aby 15 stycznia byli gotowi do opuszczenia tych krajów:

Ponieważ ugrupowanie w Afganistanie jest oddalone od innych pobliskich baz amerykańskich o tysiące kilometrów, będąc w strategicznym miejscu iw bezpośrednim sąsiedztwie ChRL, zostanie pokonane w pierwszych godzinach aktywnych działań wojennych. Dlatego jeśli Pentagon wycofa wojsko z Afganistanu, można pomyśleć, że właśnie przygotowuje się do ewentualnego uderzenia z ChRL.

Tak więc, oprócz przesłania GLP, istnieją również pośrednie potwierdzenia, że ​​w grudniu wszystko może się odwrócić. Ale jest dobra wiadomość: w listopadzie według znawcy wszystko będzie stosunkowo spokojne, więc śledzimy rozwój wydarzeń.

thebigtheone.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: