DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Stało się, nawet Szwedzi muszą wprowadzić obostrzenia. Sytuacja wymknęła się spod kontroli ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Szwecja zdecydowała się na pierwsze obostrzenia

pixabay/Giraffew
17 Listopada 2020

Stało się, nawet Szwedzi muszą wprowadzić obostrzenia. Sytuacja wymknęła się spod kontroli

Koniec z rekomendacjami i dobrowolnymi zaleceniami, Szwecja wprowadza pierwsze poważne obostrzenie w związku z pandemią koronawirusa. Ogłosił je w poniedziałek premier kraju Stefan Loefven. Restrykcja ma związek z ograniczeniem limitu osób biorących udział w spotkaniach publicznych.

Szwecja wprowadza restrykcję

Od początku pandemii Szwecja konsekwentnie nie wprowadzała żadnych obostrzeń, mających na celu ograniczenie przyrostu liczby zakażeń koronawirusem. Mówiło się wręcz o modelu szwedzkim, do którego w pewnym momencie zaliczano również Polskę (do czasu aż zdecydowano o przywrócenie większości znanych z wiosny restrykcji).

W poniedziałek szwedzki rząd ogłosił jednak przełomową decyzję za sprawą której nieuprawnione będzie twierdzenie, że kraj walczy z pandemią bez wprowadzania restrykcji, a jedynie przez rekomendacje i zalecenia dla mieszkańców. Premier Stefan Loefven podczas specjalnej konferencji prasowej zapowiedział ograniczenie limitu osób biorących udział w spotkaniach publicznych do ośmiu.

Ogłoszone w poniedziałek przez szwedzkiego premiera obostrzenie, jak podaje Polska Agencja Prasowa na razie ma obowiązywać przez cztery tygodnie. Loefven określił podczas konferencji prasowej wprowadzoną restrykcję jako „niemającą odpowiednika we współczesnych czasach”. Za spotkania publiczne wedle szwedzkiego prawa uznaje się m.in. seans w kinie, przedstawienie teatralne, kibicowanie na meczu piłki nożnej, udział w uroczystościach religijnych lub manifestacjach. Co istotne nie są nimi np. wizyty w restauracji (obowiązuje tu natomiast limit ośmiu osób, jakie mogą siedzieć przy jednym stoliku).

biznesinfo

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: