DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Politycy mogą liczyć na sowity wzrost pensji. W trudnych czasach nie zostaną na lodzie ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Zarobki polityków odchudzenie resortów

Fot. Jakub Kaminski/East News, Warszawa, 28.10.2020.
 17 Listopada 2020

Politycy mogą liczyć na sowity wzrost pensji. W trudnych czasach nie zostaną na lodzie

Zarobki polityków wywołały w trakcie pandemii skoro kontrowersji. Dlatego też wielu Polaków z ulgą przywita wiadomość o rekonstrukcji rządu i redukcji ministerstw. Mimo to, politycy odchodzący z administracji rządowej raczej na niskie zarobki narzekać nie będą.

Zarobki polityków mogą być znów podwyższone. Tym razem pod płaszczykiem „odchudzania resortów”

Zarobki polityków zostały już raz podwyższone, po tym, jak większość Sejmu zagłosowała za podwyżkami. Na działaczy zarówno rządu, jak i opozycji spadła fala krytyki, również za niebagatelną ilość ministerstw. Niektórzy mieli płonne nadzieje, że rekonstrukcja rządu coś zmieni.

Rząd zapowiedział, że będzie odchudzał administrację rządową. Jak wskazuje „Dziennik Gazeta Prawna”, zaczęły się pierwsze zwolnienia w ministerstwach oraz w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Problem w tym, że politycy trafią na jeszcze lepiej opłacane stanowiska.

W ramach reformy dotychczasowi pracownicy ministerstw trafią do komórek służby cywilnej. Na papierze jednak rząd dotrzymał słowa, bo tnie etaty w resortach. W praktyce kilkadziesiąt osób z KPRM i ministerstw jedynie zmieni miejsce pracy, ale dalej ich zarobki będzie finansować podatnik.

Reformę potwierdził członek Rady Ministrów, przewodniczący Stałego Komitetu Rady Ministrów. Łukasz Schreiber w rozmowie z „DGP” potwierdził, że Prawo i Sprawiedliwość planuje taką reformę w ministerstwach.

biznesinfo

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: