DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Podjęto istotną decyzję. Rusza masowa pomoc, wypłaty po 2 tys. złotych ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Wypłaty dla przedsiębiorców na czas drugiej fali pandemii

Podjęto istotną decyzję. Rusza masowa pomoc, wypłaty po 2 tys. złotych

Dodatkowe wypłaty od rządu mają wspomóc przedsiębiorców narażonych na najbardziej dotkliwe, pandemiczne obostrzenia. Wicepremier Jarosław Gowin oznajmił, że na wsparcie rzędu 2 tys. zł będą mogły liczyć zarówno osoby pracujące na etacie, jak i na umowie zlecenie. Nowy instrument uzupełni pakiet ratunkowy dla firm na czas drugiej fali pandemii.

Wypłaty dla każdego bez względu na rodzaj umowy

Wypłaty dla pracowników to nowy instrument pomocowy na czas surowych restrykcji, o którym poinformował wicepremier i minister rozwoju, pracy i technologii Jarosław Gowin. Wsparcie w wysokości 2 tys. zł będzie pochodziło z Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych (FGŚP). Pieniądze mają trafić zarówno do etatowców, jak i osób związanych umowami zlecenie.

Kto dokładnie otrzyma wypłaty? Gowin przekazał, że to rozwiązanie jest przeznaczone „dla firm, które musiały całkowicie zawiesić swoją działalność”.

Portal money.pl podaje, że w celu zrealizowania wypłat dla podmiotów, które zużyły już limit pomocy de minimis, konieczna jest notyfikacja Komisji Europejskiej. Wicepremier wyznał, że polski rząd już o nią wystąpił. – Jesteśmy przekonani, że taką notyfikację uzyskamy – stwierdził minister.

Wypłaty dodatkiem do postojowego i zawieszenia składek ZUS. Decyzja należy do Sejmu

Wypłaty mają wzbogacić pakiet ratunkowy przygotowany przez polski rząd dla branż dotkniętych przez koronawirusowe obostrzenia. Gowin oznajmił, że mechanizmy pomocowe są przeznaczone dla około 30 kategorii działalności gospodarczych, które są sklasyfikowane numerami PKD. – Do tych branż kierujemy pomoc. Dwa instrumenty są już gotowe od paru tygodni. […] Niestety czekają na przychylne spojrzenie ze strony posłów, mam nadzieję, że to się wydarzy w tym tygodniu – wyznał wicepremier.

Rząd już wcześniej zapowiedział, że przedsiębiorcy będą mogli liczyć na rozwiązania znane z czasów wiosennego lockdownu – na zwolnienie z konieczności opłacania składek ZUS i wypłaty świadczenia postojowego. Nad tymi instrumentami, wzbogaconymi o wypłaty, posłowie pochylą się już w trakcie najbliższego posiedzenia Sejmu zaplanowanego na środę i czwartek (18 i 19 listopada).

biznesinfo

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: