DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Niemiecka policja aresztowała 3 osoby po zeszłorocznym oszałamiającym napadzie na królewską biżuterię z diamentami w muzeum w Dreźnie  ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Niemiecka policja aresztowała 3 osoby po zeszłorocznym oszałamiającym napadzie na królewską biżuterię z diamentami w muzeum w Dreźnie
Niemiecka policja przeprowadziła masowy nalot, zatrzymując trzy osoby w związku z notorycznym napadem w 2019 roku, kiedy z muzeum w Dreźnie skradziono królewskie klejnoty z brylantami o wartości ponad 1 miliarda dolarów.

Trzech podejrzanych zostało aresztowanych podczas masowej operacji policyjnej w Berlinie we wtorek rano, donoszą niemieckie media, powołując się na prokuratora. Policja przeprowadziła przeszukania w 18 lokalizacjach, w których uczestniczyło ponad 1600 funkcjonariuszy.

„Cieszymy się, że aresztowaliśmy niektórych podejrzanych i jesteśmy pewni, że dostaniemy także pozostałych” – powiedział gazecie Bild szef policji Saksonii Horst Kretschmar.

Aresztowania miały miejsce w związku z brawurowym napadem w muzeum Green Vault w Dreźnie, które zawiera jedną z największych w Europie kolekcji skarbów.

25 listopada 2019 roku w skrzynce zasilającej na pobliskim moście Augustus wybuchł mały pożar, który wyłączył alarm bezpieczeństwa. Nagranie z kamery bezpieczeństwa pokazało, jak włamywacze włamali się do muzeum i użyli siekiery do rozbicia szklanych gablot. Ukradli kilka diamentowych kompletów biżuterii królewskiej o wartości około miliarda euro (1,18 miliarda dolarów), w tym 49-karatowy diament zakupiony przez Augusta Mocnego, XVIII-wiecznego władcę Saksonii i Polski.

Klejnoty nigdy nie zostały odzyskane. W styczniu izraelska firma ochroniarska CGI Group poinformowała, że ​​osoby, które twierdziły, że były właścicielami dwóch skradzionych diamentów, próbowały je sprzedać w sieci darknet.

Według Bilda, witryny przeszukane przez policję we wtorek były własnością gangu przestępczego znanego jako klan Remmo. Jego członkowie zostali skazani za kradzież gigantycznej złotej monety o wadze 100 kg (220 funtów) z berlińskiego Muzeum Bodego w 2017 roku.

rt.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: