DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

KORONAWIRUS W POLSCE. KONFERENCJA SZEFA KPRM MICHAŁA DWORCZYKA I MINISTRA ZDROWIA ADAMA NIEDZIELSKIEGO ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

– Mamy pewną stabilizację, jeśli chodzi o dynamikę zachorowań. Za wcześnie jednak, by mówić, że sytuacja się poprawia. Stabilizacja pozwala nam jednak być optymistami – powiedział szef kancelarii premiera Michał Dworczyk dodając, że to efekt wprowadzonych obostrzeń i „samodyscyplina Polaków”. W konferencji bierze również udział minister zdrowia Adam Niedzielski oraz Główny Doradca Prezesa Rady Ministrów do spraw COVID-19 prof. Andrzej Horban.

– Żadne decyzje rządu nie zadziałałyby gdyby nie samodyscyplina i odpowiedzialność społeczeństwa. I za tę dyscyplinę chcemy państwu jako rząd podziękować, bo tylko wspólnie jesteśmy w stanie wygrać z epidemią – powiedział Dworczyk.

Szef kancelarii premiera poinformował również, że w szpitalu tymczasowym na Stadionie Narodowym przekazano kolejnych 200 łóżek dla zakażonych pacjentów.

– Do przyjęcia pacjentów będzie w sumie gotowych 500 łóżek, w tym 60 respiratorowych. W kolejnych dniach będziemy oddawać kolejne szpitale tymczasowe w różnych częściach Polski – dodał Dworczyk. – Mamy nadzieję, że te szpitale nigdy nie będą wykorzystane. Zawsze mówiliśmy, że to nasza 4. linia obrony. Budujemy bufory na ten czas, kiedy szpitale stacjonarne nie będą już mogły przyjmować pacjentów.

Niedzielski: Sytuacja się stabilizuje

– Rzeczywiście, sytuacja się co najmniej stabilizuje. Sytuacja stabilizuje się w bardzo różnych wymiarach, ale najważniejszy to dzienna liczba zachorowań i zajętość infrastruktury. Zachorowalność spadła poniżej 20 tysięcy, a przebieg pandemii w ostatnich tygodniach nie rozwijał się wykładniczo. To informacje bardzo pozytywne – powiedział minister zdrowia Adam Niedzielski.

– To, co najgorsze, za nami – dodał szef resortu zdrowia.

– Nasz system testowania jest oparty przede wszystkim na lekarzach POZ – to oni decydują o tym, ile badań w Polsce jest wykonywanych. Najważniejsze jest utrzymanie buforu bezpieczeństwa pomiędzy liczbą zachorowań a dostępnością infrastruktury – tłumaczył Niedzielski.

Epidemia koronawirusa w Polsce

We wtorek, 17 listopada, Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 19 152 nowych przypadkach koronawirusa w Polsce. W ciągu doby zmarło kolejnych 357 osób. To trzeci kolejny dzień ze spadkiem dobowej liczby nowych zakażeń. Liczba przypadków spadła poniżej 20 tys. po raz pierwszy od 3 listopada.

Łącznie, od początku epidemii w Polsce zakaziło się 752 940 osób, z czego 10 848 zmarło, a 324 282 osoby wyzdrowiały.

Obecnie mamy w naszym kraju 417 810 aktywnych przypadków zakażenia.

Koronawirus w Polsce

Zajęte łóżka i respiratory

Jak podał resort zdrowia, obecnie zajęte są 23 033 łóżka „covidowe” na 36 730 dostępnych. Liczba zajętych łóżek wzrosła o 575 w ciągu doby.

2114 chorych na COVID-19 podłączonych jest do respiratorów. Liczba zajętych urządzeń wzrosła o 11, a do dyspozycji dla zakażonych – według ministerstwa – jest łącznie 2815 respiratorów.

415 174 Polaków jest obecnie objętych kwarantanną, a 25 618 nadzorem epidemiologicznym.

interia.pl

Mat. pomocniczy

Nczas
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: