DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

COVIDOWE JEŻE. NIE MA PRZYPADKÓW ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

W jednym z poprzednich wątków poruszyłem kwestię ćwiczeń, które jak już niejednokrotnie zauważyliśmy, mają tendencję do pojawiania się krótko przed wszelkimi poważnymi dramatami ostatnich kilku dekad. Jako, że rok 2001 wzbudza we mnie dodatkowe wyczulenie na każdy pochodzący z tego okresu sygnał, postanowiłem przyjrzeć się bliżej ćwiczeniom Dark Winter (z ang. – ciemna zima), których scenariusz można znaleźć tutaj (przestrzegam osoby wrażliwe, o mogących budzić grozę umieszczonych tam fotografiach). 

Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa

Znajomy z Torunia zgłosił dziś do prokuratury rejonowej w Toruniu popełnienie przestępstwa przez sklep sportowy Sports Direct  znajdujący się w Centrum Handlowym Plaza, w którym odmówiono mu obsługi , poprzez próbę napuszczenia na niego klientów, znajdujących się w tym sklepie podczas tego zdarzenia, do słownego i fizycznego ataku na jego osobę, dlatego że był w nim bez kagańca oraz na patrol policji, wezwany przez ochronę Centrum Handlowego Plaza, za chamskie zachowanie się przez nich wobec jego osoby i działanie niezgodne z procedurami prawnymi i nieregulaminowe umundurowanie tych funkcjonariuszy podczas przeprowadzanej przez nich interwencji, jak również próbę wyegzekwowania wobec niego, całkowicie nielegalnego, bo nieopartego na żadnej podstawie prawnej rozporządzenia prezesa rady ministrów Mateusza Morawieckiego, dotyczącego tzw. obowiązku zakrywania ust i nosa w przestrzeni publicznej.

COVIDOWE JEŻE – POST SCRIPTUM. TERROR OPATENTOWANY.

Kończąc swoistą czteroaktówkę zatytułowaną „Covidowe Jeże” zamykałem ten cykl wskazaniem na to, że „jeże” nie pojawiły się znienacka w roku 2020, skoro półtoragodzinny film o nich ukazał się na rynku kinowym w roku 2016. Napisanie scenariusza i późniejsza produkcja też musiały zająć kilka miesięcy. Wniosek nasuwa się oczywisty. Możemy zakładać, że „pandemia” rozwijała się wcześniej. W materiale „Wizjonerzy” pisałem, że koncepcja jej uruchomienia powstała najprawdopodobniej już w roku 2008, na próby z H1N1 i MERS poświęcono lata 2009 – 2012. Spójrzmy zatem na lata następne w świetle artykułu[1], który pojawił się 4 października bieżącego roku na łamach portalu www.silview.media, w którym umieszczono interesujący zrzut ekranu z witryny www.epo.org. Na stronie tej można wpisać numer dowolnego patentu (polecam sprawdzić ich wiarygodność wyszukując patenty przywołane przeze mnie w książce „Operacja Terror[2]) i poczytać o jego szczegółach. Autor  artykułu pisze o dzisiejszej „kovidokracji”, jako maskaradzie i długo przygotowywanej symulacji, w której udział brały zarówno Bank Światowy, Międzynarodowy Fundusz Walutowy, jak i osoby z rodzin Rothschild oraz Rockefeller. Odwołuje się przy tym do patentu o numerze US2020279585(A1), pod nazwą „system i metoda testowania COVID-19”, zgłoszonego w roku 2015 (!) w Holandii, przez osobę o nazwisku Rothschild (Londyn, Wielka Brytania), ujawnionego na holenderskiej platformie www.nl.espacenet.com zajmującej się patentami[3]. Po kliknięciu na wyróżnioną czerwonym kolorem ikonę z napisem patent translate można wybrać dowolny język, w tym polski, a potem już przeczytać:

COVIDOWE JEŻE – BAJKOTERROR. – Cz.II

Nie można rozpatrywać profetyzmu okładek tygodnika „The Economist” bez przyjrzenia się tej, która przewiduje wydarzenia roku 2020. Tym razem, jakby nieco w obawie przed wywołaniem kolejnej lawiny podejrzeń o nadmierną zbieżność „założeń” z rzeczywistością, sprawę uproszczono, zastępując obrazki samymi literami, z pozoru bezładnie rzuconymi na papier. Nie oznacza to jednak, że powinniśmy się z tego powodu poddać i nie szukać jakichś wskazówek w tak szczególnym magazynie o półtoramilionowym nakładzie. 

WTOREK, 29 WRZEŚNIA 2020

COVIDOWE JEŻE – BAJKOTERROR.

A dlaczego ja właściwie tak się uczepiłem tego misia i trzymam go, niczym pijany płotu? Otóż, pominąwszy wcześniej wymienione, z co najmniej dwóch jeszcze powodów. Zacznijmy, zupełnie niespodziewanie, od popularnego magazynu „The Economist”. Poza wszelkimi innymi możliwymi przyczynami, jego popularność łączy się w mojej opinii głównie z tym, że jest własnością rodziny Rothschild, a wręcz głośno mówi się, iż jest głównym medium Illuminati. Dlatego też, opinie w nim wyrażane, są dla wielu poprawnych politycznie inspiracją, wskazują kierunki i trendy, które okazują się samospełniającymi przepowiedniami. Największym jednak zainteresowaniem, nie tylko stałych czytelników, cieszą się od dziesięcioleci okładki magazynu z przełomów lat, przedstawiające w sposób tajemniczy, często z pomocą ezoterycznych symboli, niezwykle trafne przekazy dotyczące nadchodzących czasów. Ogromna rzesza ludzi głowi się nad rozwikłaniem sygnałów wysyłanych w lud przez najlepiej zorientowanych kreatorów rzeczywistości. Dla nas, obserwatorów tego, co dzieje się wokół nas obecnie, takim ciekawym przykładem może być okładka z roku 1988, kiedy to „elita” ogłosiła światu swoje plany realizujące się właśnie teraz. Na okładce sprzed ponad 30 lat przedstawiono mityczne stworzenie, o którym pisałem kiedyś, że „był to ptak o purpurowo-ognistych piórach, który w powietrzu przebywał 500 lat, by wreszcie przylecieć do Heliopolis, gdzie na ołtarzu świątyni palił się na popiół. Nazajutrz odradzał się, by dnia trzeciego, pożegnawszy kapłana, odlecieć na kolejnych pięć stuleci. Ten mityczny ptak, symbolizujący wschodzące Słońce i odradzający się z popiołów, to oczywiście feniks”[1]. Na okładce ptaszysko ma na głowie symbol Illuminati, wskazujący, iż to właśnie ta linia wypełni przepowiednię, a  nad rozrzuconymi pod jego pazurami, płonącymi banknotami różnych państw, eksponowano   wyimaginowaną monetę o nominale 10 feniksów i datą emisji 2018. Nagłówek zaś głosił „Przygotuj się na światową walutę”. Wówczas rzucono zanętę dotyczącą wspólnej waluty światowej, dziś, w dobie wszechobecnego Internetu wspieranego siecią 5G, poszli dalej i wprowadzają nie tylko pieniądz globalny, ale i zdigitalizowany.

PONIEDZIAŁEK, 28 WRZEŚNIA 2020

COVIDOWE JEŻE – BIOTERROR, część II.

Przytoczyłem tu (patrz Covidowe jeże – Bioterror, część I) relację dotyczącą IG Farben nieprzypadkowo. Jak wykazano, z kartelem tym powiązane były i są giganty przemysłowe świata. Niektóre z nich, jak Monsanto, DuPont czy Nestle, pojawią się jeszcze w tej książce. Zapewniam, że nie w celach reklamowych. Podobnie Standard Oil, Texaco i Shell. Ale nie sposób wymienić tu choćby dziesiątej części składowej tego molocha. Ten kartel i ludzie z nim powiązani, mieli, mają i mieć będą wpływ na życie milionów ludzi. Udowodnili to rewolucjami, wojnami minionymi i obecnymi. Z pewnością jeszcze nie raz wywołają kolejne. Przed Drugą Wojną Światową do jednej z wymienionych wcześniej firm kartelu, grupy Vereinigte Stahlwerke AG, wszedł koncern Thyssen’a. W roku 1997 z kolei, koncern ten połączył się z KruppHoesch i obecnie nazywa się ThyssenKrupp AG. Dziś logo tej firmy pyszni się na jednym z warszawskich budynków w pełnym świetle słonecznym. A na nowym terminalu warszawskiego Okęcia, miliony pasażerów widzą je wygrawerowane na wszystkich istniejących tam ruchomych schodach. W książce „Operacja Dwie Wieże” pisałem o ojcu i dziadku amerykańskich prezydentów, który nazywał się Prescott Bush:

NIEDZIELA, 27 WRZEŚNIA 2020

COVIDOWE JEŻE – BIOTERROR, część I.

Chciałbym w niniejszym cyklu zatytułowanym „Covidowe jeże” przypomnieć to, o czym pisałem w jednej z moich książek, w roku 2008. Z czasem dojdę do tytułowych jeży.

CZWARTEK, 28 MAJA 2020

Plandemia zanika 🙂

Królestwo kłamstwa nie jest tam, gdzie się kłamie, lecz tam gdzie się kłamstwo akceptuje – Karel Capek

Pewnego dnia kłamstwa zawalą się pod własnym ciężarem, a prawda powstanie – Joseph Goebbels

Taka ciekawostka z dnia dzisiejszego. O godzinie 7.28 rano wystartował z lotniska Okęcie w swój pierwszy po kilku tygodniowej przerwie międzynarodowy lot, samolot Polskich Lini Lotniczych Lot – Dreamliner z Warszawy do… WUHAN w Chinach, czyli do mitycznego gniazda ,,straszliwej” plandemi, którą straszy się nadal ciemny lud, niczym dawniej Babą Jagą czy innym czarnym ludem, by za pomocą prostego strachu utrzymać motłoch w w ślepym posłuszeństwie, gdzie ogłupieni ludzie wyręczą jeszcze przy tym samą totalniacką władzę, karnie pilnując samych siebie, tak by nikomu nawet nie przyszło do głowy, że może być inaczej i wychylić się z ogłupionego szeregu.

http://kresywekrwi.blogspot.com/search/label/Polityka%20i%20Medycyna

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: