DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Banderowcy w Polsce nadal bezkarni ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Ukrainiec w Toruniu w czapce polowej Waffen SS Galizien

Przejeżdżając po ulicach dzielnicy, zauważyliśmy osobę w odzieży roboczej, w koszulce Bundeswehry. Żadna nowość, wśród pasjonatów militariów nie brakuje i takich. Bardziej przykuła naszą uwagę czarna czapka polowa SS Galizien na głowie przechadzającego się meżczyzny . Skojarzenie tych dwóch rzeczy skłania do myślenia. Okazuje się, że jest pracownikiem ( stróżem ) na jednej z budów. Z krótkiej rozmowy wynikło: pochodzenie niemieckie ( obywatelstwo nieznane ), od 5 lat pracuje w Polsce. Zawiadomienie policji oparte o zgłoszenie publicznego obnoszenia sie z symboliką ukrainskiego nazizmu czyt. banderyzmu, zostało przyjęte . Po wylegitymowaniu, sprawdzeniu trzeźwosci i okazaniu funkcjonariuszom czapki, policja zakończyla czynności. Informując o niepodejmowaniu wszczęcia postępowania z urzędu, poinfomowano nas o możliwości skorzystania z powództwa cywilnego. Policjanci po konsultacjach z dyżurnym, wyjaśnili, iż czapka jest „zwyklą czarną czapką” bez znamoion symboliki zabronionej.

Panie niedawny kandydacie Konfederacji na prezydenta III RP, czy zechce może pan kiedyś, wytłumaczyć Nam wszystkim, co miał pan na myśli, wypowiadając te powyższe słowa?

Nasuwa się w tym momencie bardzo smutna konkluzja,a mianowicie, że za noszenie przez polskich patriotów na swoich ubraniach tzw. ,,Mieczyka Chrobrego”, symbolu miecza koronacyjnego polskich królów, można zostać oskarżonym i skazanym przez sądy w Polsce, za rzekome propagowanie, o ironio faszymu. Kilka wyroków i to prawomocnych za noszenie symbolu ,,Mieczyka Chrobrego” już zresztą zapadło. A zupełnie jawne i otwarte propagowanie przez Niemców i Ukraińców w Polsce, symboli i części umundurowania zbrodniczych nazistowskich formacji Waffen SS, w tym SS Galizien, uznawane jest za całkowitą nieszkodliwość czynu i brak znamion przestępstwa. Jak widać banderowcy w Polsce nadal są całkowicie bezkarni.

W jakim państwie my żyjemy?  

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: