DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Wcześniejsza emerytura ma być już na 53. urodziny. Przynajmniej 1220 zł na rękę ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Emerytura stażowa w Polsce

biznesinfo.pl

Wcześniejsza emerytura ma być już na 53. urodziny. Przynajmniej 1220 zł na rękę

Wcześniejsza emerytura – kto o niej nie myślał? W sukurs tym idzie emerytura stażowa, która zbliża się wielkimi krokami. Eksperci zaangażowani w prace nad nowym projektem ustawy w sprawie świadczenia senioralnego zapowiadają, że regulacja powstanie do końca 2020 r. Na mocy nowych przepisów każdy obywatel otrzyma emeryturę, której wysokość jest uzależniona od stażu pracy.

Wcześniejsza emerytura w propozycjach „Solidarności”. Świadczenie na nowych warunkach

Emerytura stażowa to jeden z fundamentalnych postulatów „Solidarności”. Związkowcy konsekwentnie domagają się, aby osoby, które szybko podjęły aktywności zawodowe np. w zakładach produkcyjnych, mogły szybciej przejść na wcześniejszą emeryturę.

Inicjatorzy wprowadzenia nowych warunków przyznawania senioralnego świadczenia proponują, aby emerytura stażowa przysługiwała kobietom po przepracowaniu 35 lat, a mężczyznom – 40 lat. Obywatele mogliby pobierać świadczenie nawet jeśli nie ukończyli powszechnego wieku emerytalnego. Oznaczałoby to, że wcześniejsza emerytura przysługiwałaby kobietom w wieku już 53 lat, a mężczyznom przy 58 latach, oczywiście zakładając, że zaczęli pracę wraz z osiągnięciem pełnoletniości.

Podstawowym kryterium emerytury stażowej miałby być kapitał zgromadzony na koncie w ZUS, który umożliwia wypłatę świadczenia w wysokości 120 proc. najniższej emerytury. Stefa Biznesu podaje, że przyjęcie wariantu stażowego 35 lat dla kobiet oznaczałoby, że najniższa emerytura stażowa wyniosłaby 1440 zł (ok. 1220 zł netto). Identyczną kwotę otrzymywałby mężczyzna, który przepracował 40 lat niezależnie od wieku.

Kancelaria Prezydenta pracuje nad ustawą ws. wcześniejszej emerytury

Fakt podaje, że orędownikiem zmian w systemie emerytalnym jest także prezydent Andrzej Duda, który w kampanii wyborczej nawiązywał do propozycji „Solidarności”. Polityk wyznał jednak, że o ile popiera wcześniejszą emeryturę, to wprowadzenie 40-letniego stażu pracy mogłoby okazać się niemożliwe. Wszystko wskazuje na to, że w projekcie ustawy, nad którą pracuje obecnie Kancelaria Prezydenta, znajdzie się zatem inny wymiar stażu pracy.

Związkowcy, którzy we współpracy z ekspertami opracowują nową regulację, mają nadzieję, że przepisy ujrzą światło dzienne do końca 2020 r. – Teraz co prawda najważniejsza jest pandemia i walka z koronawirusem. Jednak liczymy, że terminu uda się dotrzymać i prezydentowi uda się do końca grudnia skierować do Sejmu gotowy już projekt ustawy – oznajmił Marek Lewandowski, rzecznik „Solidarności”.

biznesinfo

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: