NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Ekspert neurobiologii CIA o tym, jak szczepionki..
Analiza pałeczek testowych ,które wsadzasz do nosa! DARPA HYDROGEL ! W Republice Słowackiej – potwierdzenie ludobójstwa.
EUROSTAT DANE O NADUMIERALNOŚĆI  COVID - 19 NAJWIĘCEJ ZMARŁYCH W KRAJACH SŁOWIAŃSKICH !! NAWET O 45% !!
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

TAŚMA HOFMANA. Giertych wytacza potężne działa. Ujawnił nagranie rozmowy Hofmana z Czarneckim ☀Autor Gabi☀

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

W niedzielny wieczór Roman Giertych w mediach społecznościowych ujawnił nagranie, które w kłopotliwym świetle może stawiać byłego rzecznika PiS, a dziś wpływowego PR-owca i lobbystę Adama Hofmana. To zapis rozmowy, którą Hofman miał odbyć ze ściganym przez władze biznesmenem Leszkiem Czarneckim. Z niespełna dwuminutowego nagrania, które Roman Giertych opublikował na YouTube, dowiadujemy się, iż Adam Hofman rozmawiał z Leszkiem Czarneckim o sytuacji zawodowej byłego szefa Pekao SA Michała Krupińskiego.

Nie bez znaczenia w tej rozmowie miały być rzekomo dobre relacje ekonomisty z ministrem sprawiedliwości i prokuratorem generalnym Zbigniewem Ziobro. „Na spotkaniu Adam Hofman i jego współpracownik (nazwisko dla Komisji Śledczej) proponuje formalne lub nieformalne zatrudnienie Michała Krupińskiego” – stwierdził Roman Giertych w opisie nagrania opublikowanym na Facebooku. „Jednocześnie Adam Hofman oświadcza, że w/w w przypadku zatrudnienia pójdzie do Zbigniewa Ziobro, porozmawia, przekona i rozwiąże problemy Czarneckiego dzięki temu, że w PiS jest autorytetem od spraw bankowych, czyli w zakresie tych spraw w których zarzuty ma Czarnecki” – dodał. „Ten fragment rozmowy za zgodą mego Mocodawcy udostępniam, aby nikt nie zarzucał, że mijam się z prawdą. Dalsze dowody możemy przekazać Komisji Śledczej” – poinformował Giertych. Stenogram nagrania z rozmowy Hofmana i Czarneckiego Adam Hofman: On (Michał Krupiński – red.) jest zraniony bardzo po tym, co się stało.

Z drugiej strony… Leszek Czarnecki: Myślę, że wiesz… On niewiele może załatwić, żeby nie powiedzieć: nic nie może załatwić. Hofman: Nie, on może pójść do Zbyszka i powiedzieć… (fragment niezrozumiały) ma takie konsekwencje, tak się to stanie, tak się to stanie. Na samym końcu będzie na ciebie, musisz wiedzieć, zanim te decyzje tam podejmujesz, używasz, musisz wiedzieć, jakie są konsekwencje. A ja jestem z systemu bankowego i wiem, jak to wygląda. Kropka. To może zrobić, a to jest dużo.

Nieznany rozmówca: Oni uznają tam po stronie PiS-owskiej, że jak ktoś coś wie o bankowości, to jest to Michał. A on ma to do siebie, że ładnie mówi. Czarnecki: Ale wiesz, ja nie wiem, co tutaj specjalnie Ziobro ma do czynienia. Moim zdaniem bardziej nawet niż Morawiecki gdzieś tam, to są działania Glapińskiego i ewentualnie Morawieckiego, czy ja wiem, czy skutek ataków Ziobry…?

Hofman: No wiesz, to nie jest tak, że z jednego źródła to wiemy, tylko z kilku… Nieznany rozmówca: Jak uznasz, że go ściągamy, to go tu w dwa-trzy tygodnie przywieziemy i pogadamy z nim. Jak uznasz… (fragment niezrozumiały), jak go użyć, nie?

Bardzo formalnie czy nieformalnie? Czarnecki: A nieformalnie, to znaczy jak? Nieznany rozmówca: Formalnie jako doradca. A nieformalnie, to nie wiem… Hofman: Rada?

Nagranie ujawnione przez Romana Giertycha trwa jeszcze kilka sekund, ale w końcowym fragmencie jest szczególnie niezrozumiałe.

na.temat

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Live streaming with light on black metal texture background vector illustration
Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: