DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Szczepionka Moderny skuteczniejsza niż Pfizera. Rynki w górę ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
, 16-11-2020, 13:14

Według wstępnych wyników badań, produkowana przez amerykańską firmę Moderna szczepionka na koronawirusa jest skuteczna w niemal 95 proc. przypadków.

Dokładnie tydzień temu częściowymi wynikami badań pochwalił się Pfizer – jego specyfik był skuteczny w 90 proc. przypadków.

Informacja pcha w górę rynki, a najmocniej rosną notowania cyklicznych sektorów, jak banki (PKO BP zyskuje 6,5 proc., Pekao 4,5 proc.) i górnictwo.

Optymizm widać także na giełdach zagranicznych – niemiecki DAX zyskał po informacji z Moderny około 100 pkt.

“Jeśli będziemy mieli (a to bardzo prawdopdobne) 3 szczepionki (Pfizer, Moderna, Astra Zeneca) scenariusz wyszczepienia całej (chętnych) populacji w 2021 (również w Polsce) bardzo prawdopodobny. Nie musimy pisać, że to bardzo ważne dla prognoz makro… Ponad 4-procentowy wzrost PKB w 2021 możliwy.” – komentują analitycy Pekao.

Szczepionka Moderny znajduje się w trzeciej fazie badań klinicznych. Nie zostały one jeszcze zakończone, a dane o efektywności są danymi z części badań. Z 95 stwierdzonych przypadków koronawirusa, 90 wykryto w grupie kontrolnej.

Szefowie spółki zapowiadają wniosek o dopuszczenie preparatu do komercjalizacji w USA w najbliższych tygodniach. Mają już kilka milionów dawek, a do końca roku firma jest gotowa na dostawę 20 mln dawek w USA.

Produkcja na globalny rynek w 2021 r. mogłaby sięgnąć 0,5-1 mld sztuk.

Co ważne, szczepionka produkowana przez Modernę może być przechowywana w standardowych warunkach chłodniczych nawet przez 30 dni, podkreślają przedstawiciele spółki. Przypomnijmy, że jako jedną ze słabości szczepionki Pfizera uznano konieczność transportu i magazynowania w warunkach głębokiego zamrożenia (poniżej 70 stopni Celsjusza).

Podobnie jak przed tygodniem, na informacje o wynikach badań nad szczepionką nerwowo reagują walory “covidowych“ spółek, takich jak Mercator (producent rękawiczek – doczekał się dziś zaktualizowanej rekomendacji od DM BOŚ), Biomed-Lublin (w piątek pochwalił się złożeniem wniosku o badania kliniczne nad lekiem na COVID-19), Biomaxima (produkuje testy na koronawirusa) i Biomass (różne projekty antypandemiczne).

Zdrowy Biznes
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: