DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Stany Zjednoczone są gotowe „zablokować Rosję i Chiny” ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Stany Zjednoczone są gotowe „ zablokować Rosję i Chiny ”, jeśli zlekceważą sankcje wobec Iranu, ostrzega Pompeo, gdy Waszyngton naciska na ONZ „ snapback ”

Stany Zjednoczone są gotowe `` zablokować Rosję i Chiny '', jeśli zlekceważą sankcje wobec Iranu, ostrzega Pompeo, gdy Waszyngton naciska na ONZ `` snapback ''
Sekretarz stanu Mike Pompeo powiedział w piątek, że Stany Zjednoczone są gotowe zablokować Rosję i Chiny, jeśli odmówią ponownego nałożenia sankcji ONZ na Iran.

Oświadczenie pojawiło się dzień po tym, jak Wielka Brytania, Francja i Niemcy – które nadal są stronami irańskiego porozumienia nuklearnego – dołączyły do ​​Pekinu i Moskwy, odrzucając amerykańskie dążenie do „szybkiej zmiany” sankcji ONZ wobec Teheranu.

W rozmowie z Fox News Pompeo powiedział, że Waszyngton jest rozczarowany, że jego sojusznicy nie poparli wysiłków USA w celu wprowadzenia „szybkiej zmiany” sankcji ONZ, w tym embarga na broń.

Administracja Trumpa wycofała się z porozumienia nuklearnego z 2015 r. – Joint Comprehensive Plan of Action (JCPOA) – dwa lata temu, po oskarżeniu Iranu o naruszenie porozumienia.

RÓWNIEŻ NA RT.COMChiny mówią USA, że nie mają prawa żądać ponownego nałożenia sankcji ONZ na Iran po tym, jak Waszyngton opuścił porozumienie nuklearneW czwartek rosyjski wiceminister spraw zagranicznych Siergiej Ryabkow określił oświadczenia USA wzywające do ponownego nałożenia sankcji ONZ na Iran jako absurdalne, dodając, że Waszyngton nie ma do tego prawnych ani politycznych podstaw. Ryabkow ostrzegł też, że taki krok może spowodować kryzys w Radzie Bezpieczeństwa ONZ.

Ponieważ Stany Zjednoczone opuściły JCPOA, „utraciły wszystkie prawa do tego dokumentu” – powiedział Ryabkow. „Żadne oświadczenia, jakie słyszymy z Waszyngtonu o rzekomym myśleniu o Rosji i Chinach o konsekwencjach – w typowym dla USA stylu – nie zmienią naszego stanowiska” – powiedział rosyjski dyplomata.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Chin zgodziło się, że Stany Zjednoczone utraciły prawo do zażądania przywrócenia sankcji ONZ wobec Iranu, kiedy wycofały się z JCPOA.

rt.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: