NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
WOJNA NA M-FORUM - CZYLI DLA CZEGO W POLSCE NIC SIĘ NIE UDAJE GDY !!
MARCIN BUSTOWSKI - WSZYSTKO TO CZEGO WAM NIE POWIEDZIAŁEM NA Y.T I F.B - BEZ CENZURY
Szczepionka COVID-19 Zgony w wieku 21 192 lat, obrażenia na poziomie 2 698 177 na dzień 19 czerwca
Wstrzykują tlenek grafenu jako adiuwant w szczepionkach COVID-19.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Stany Zjednoczone są gotowe „zablokować Rosję i Chiny” ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Stany Zjednoczone są gotowe „ zablokować Rosję i Chiny ”, jeśli zlekceważą sankcje wobec Iranu, ostrzega Pompeo, gdy Waszyngton naciska na ONZ „ snapback ”

Stany Zjednoczone są gotowe `` zablokować Rosję i Chiny '', jeśli zlekceważą sankcje wobec Iranu, ostrzega Pompeo, gdy Waszyngton naciska na ONZ `` snapback ''
Sekretarz stanu Mike Pompeo powiedział w piątek, że Stany Zjednoczone są gotowe zablokować Rosję i Chiny, jeśli odmówią ponownego nałożenia sankcji ONZ na Iran.

Oświadczenie pojawiło się dzień po tym, jak Wielka Brytania, Francja i Niemcy – które nadal są stronami irańskiego porozumienia nuklearnego – dołączyły do ​​Pekinu i Moskwy, odrzucając amerykańskie dążenie do „szybkiej zmiany” sankcji ONZ wobec Teheranu.

W rozmowie z Fox News Pompeo powiedział, że Waszyngton jest rozczarowany, że jego sojusznicy nie poparli wysiłków USA w celu wprowadzenia „szybkiej zmiany” sankcji ONZ, w tym embarga na broń.

Administracja Trumpa wycofała się z porozumienia nuklearnego z 2015 r. – Joint Comprehensive Plan of Action (JCPOA) – dwa lata temu, po oskarżeniu Iranu o naruszenie porozumienia.

RÓWNIEŻ NA RT.COMChiny mówią USA, że nie mają prawa żądać ponownego nałożenia sankcji ONZ na Iran po tym, jak Waszyngton opuścił porozumienie nuklearneW czwartek rosyjski wiceminister spraw zagranicznych Siergiej Ryabkow określił oświadczenia USA wzywające do ponownego nałożenia sankcji ONZ na Iran jako absurdalne, dodając, że Waszyngton nie ma do tego prawnych ani politycznych podstaw. Ryabkow ostrzegł też, że taki krok może spowodować kryzys w Radzie Bezpieczeństwa ONZ.

Ponieważ Stany Zjednoczone opuściły JCPOA, „utraciły wszystkie prawa do tego dokumentu” – powiedział Ryabkow. „Żadne oświadczenia, jakie słyszymy z Waszyngtonu o rzekomym myśleniu o Rosji i Chinach o konsekwencjach – w typowym dla USA stylu – nie zmienią naszego stanowiska” – powiedział rosyjski dyplomata.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Chin zgodziło się, że Stany Zjednoczone utraciły prawo do zażądania przywrócenia sankcji ONZ wobec Iranu, kiedy wycofały się z JCPOA.

rt.com

CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: