DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Nowe zasady informowania o kwarantannie. Teraz będziemy w areszcie domowym „z automatu” ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
 
Aplikacja Kwarantanna Domowa.
Aplikacja „Kwarantanna domowa”. (Fot. gov.pl)

Główny Inspektorat Sanitarny zdecydował, że zmienione zostaną zasady informowania o nałożeniu kwarantanny. Uruchomiona została infolinia do kontaktu z sanepidem. Dzięki sieci będzie można zgłaszać osoby, które miały kontakt z zakażonym, a o przymusie izolacji będzie informował automat.

Główny Inspektorat Sanitarny ogłosił na swoich profilach w mediach społecznościowych, że została uruchomiona ogólnopolska infolinia do kontaktu z sanepidem.

– Zniesiono obowiązek wystawiania decyzji w formie papierowej. Pracownicy inspekcji nie dzwonią już z informacją o nałożonej kwarantannie czy izolacji robi to automat – podaje GIS.

Komunikat o kwarantannie przychodzi z numeru – 22 25 71 145. W razie pytań dotyczących Covid-19 czy też statusu nałożonej kwarantanny, należy zadzwonić pod numer – 22 25 00 115. Pojawia się zasadne pytanie o podstawę prawną takiego sposobu nakładania na kogoś kwarantanny, za której złamanie grozi przecież sankcja.

Dzięki systemowi nie trzeba informować pracodawcy o kwarantannie. – Dzięki integracji z ZUS nie ma obowiązku poświadczania kwarantanny pracodawcom. Nie trzeba oczekiwać na kontakt od sanepidu, bliskie kontakty osoba zakażona może zgłosić, wypełniając formularz. Wprowadzono elektroniczny system obsługi obywateli – SEPIS – tłumaczy GiS.

Wcześniej, żeby otrzymać wypłatę świadczeń należało decyzję Państwowej Inspekcji Sanitarnej przekazać ZUS-owi albo pracodawcy.

Zmiany mają na celu odciążyć sanepid, który został niemal sparaliżowany przez walkę z koronawirusem. „Na potrzeby walki z pandemią zakupiono 9 tys. laptopów z pełnym oprogramowaniem, 4 tys. telefonów komórkowych z dostępem do internetu, zainstalowano 4 tys. nowoczesnych telefonów stacjonarnych. Prace inspekcji wspierają spółki skarbu państwa, żołnierze WOT, studenci” – tłumaczą przedstawiciele instytucji.

 

wiesci24

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: