DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Kolosalna zmiana dla wszystkich Polaków. Trzeba będzie zastosować się od 1 stycznia ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Ważne wiadomości dla milionów Polaków ws. PIT

eastnews/Andrzej Iwanczuk/Reporter

Kolosalna zmiana dla wszystkich Polaków. Trzeba będzie zastosować się od 1 stycznia

Ważne wiadomości dla wszystkich Polaków rozliczających się z fiskusem. Wraz z początkiem 2021 roku pojawią się nowe wzory formularzy PIT, które zostały przygotowane w reakcji na epidemię koronawirusa. Zmienione wzory pozwolą m.in. na odliczenie darowizny na przeciwdziałanie COVID-19.

Ważne wiadomości ws. PIT

Ważna wiadomość dla wszystkich Polaków rozliczających się z fiskusem. Choć na wypełnienie zaznania podatkowego jeszcze sporo czasu, już teraz warto wiedzieć, że od 1 stycznia 2021 roku dostępne będą nowe wzory formularzy PIT. Projekt rozporządzenia w tej sprawie został przygotowany przez ministra finansów, funduszu i polityki regionalnej.

Nowe wzory, jak podaje Polska Agencja Prasowa, będą odnosić się do formularzy: PIT-36, PIT-36S, PIT-36L, PIT-36LS, PIT-37, PIT/B, PIT/D, PIT/DS, PIT/IP, PIT/O, PIT/Z, PIT/WZ oraz PIT/SE.

– Projektowane rozporządzenie dostosowuje składane przez podatników podatku dochodowego od osób fizycznych wzory formularzy do wprowadzonych zmian ustawowych. Wzory formularzy projektowane niniejszym rozporządzeniem uwzględniają zmiany, które obowiązują od dnia 1 stycznia 2020 r. – czytamy w ocenie skutków regulacji projektu, którego treść przytacza PAP.

Zmiana formularzy PIT została przygotowana w reakcji na epidemię koronawirusa. Jak przypomina PAP, ustawą, która wymusiła tę zmianę, jest nowelizacja ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (tzw. tarcza antykryzysowa) z 31 marca 2020 roku, w której wprowadzono szereg zmiany do ustawy PIT, mających ułatwić działalność podatników.

– Jedną ze zmian, która wpłynęła na zmianę wzoru zeznań podatkowych, jest dodanie w „Informacjach Dodatkowych” check-box, informujących o rezygnacji z wpłacania przez podatników zaliczek w formie uproszczonej na podstawie art. 52r ustawy PIT – podano w ocenie skutków regulacji projektu.

biznesinfo

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: