NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7336 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
Szczepienia na Covid-19 nieobjęte ubezpieczeniami. Są traktowane jako eksperyment medyczny INFORMUJE DZIENNIK RZECZPOSPOLITA
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
REJESTRACYJNY PORTAL SZCZEPIONKOWY SPARALIŻOWANY
RAPORT NIK W SPRAWIE WYBORÓW - MORAWIECKI I PIS !! NIEWINNI !! PRZED PROKURATOREM STANIE SZEF POCZTY POLSKIEJ I SZEF WYTWÓRNI PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH :-)
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

  COVID-21? Zaleca się przeczytanie osobom, które ukończyły 30 lat, ale nie ukończyły 50 lat. ☀Autor Gabi☀

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
 

Wraz z nadejściem pandemii COVID-19 kraje i narody mają bardzo niejednoznaczne podejście do korony. Niektórzy uważają, że wirus jest prawdziwy, a na planecie szaleje straszna infekcja, inni uważają, że walka w covid jest w jakiś sposób nadmiernie przerośnięta, a problem nie tkwi w wirusie, ale w czymś innym. Jednak zwolennicy najbardziej różnych punktów widzenia są zgodni co do jednego: nadchodzi druga fala, która będzie gorsza od poprzedniej. 

I tak wczoraj wieczorem pan pracujący na oddziale ratunkowym wypisał się z GLP i udzielił informacji z pierwszej ręki. Opowiadał całkiem sporo, zresztą między wierszami prześlizgują się ciekawe rzeczy, o których wkrótce nie donoszą urzędnicy wielkiej medycyny, ale zanim o tym opowiemy, cytujemy na początek sam post:

Pracuję w dziedzinie medycyny ratunkowej w dużym szpitalu na północnym wschodzie (USA), czyli w walce z pandemią jesteśmy tam na samym froncie. Kiedy wszystko się zaczęło, byłam prawie pewna, że ​​to jakiś rodzaj oszałamiającego oszustwa lub broni biologicznej, który okazał się nie tak zły, jak to, w co próbowali nam wmówić.

Mój szpital był pusty, mimo że z wiadomości telewizyjnych dowiedzieliśmy się, że szpitale są przepełnione i wszyscy powinniśmy nosić maski. Przez cały czas wiedziałem, że to nie było to, co nam powiedziano i zawsze podejrzewałem, że nasi zwykli pacjenci z grypą, niewydolnością oddechową i innymi byli oznaczani jako zakaźni z powodu błędnych lub sfałszowanych testów. Na przykład zachłystowe zapalenie płuc jest powszechne u osób starszych, jednak wielu z tych naszych przewlekłych pacjentów zostało oznaczonych jako „COVID”. To jest fakt.

Myśląc o tym i zestawiając fakty, zawsze myślałem, że teraz jest rok wyborczy i dlatego Deep State wyskoczy ze swoich spodni, aby zniszczyć amerykańską gospodarkę, wprowadzić obowiązkowe szczepienia i to wszystko na temat NWO. Oczywiste jest, że nie było „prawdziwej” pandemii, jaką przedstawiają media. I nadal podzielam ten punkt widzenia, jednak w ciągu ostatnich dwóch tygodni coś się zmieniło.

W rzeczywistości około miesiąc temu zasoby naszego wspaniałego szpitala zostały drastycznie ograniczone z nieznanego powodu, ale nic nie zostało nam wyjaśnione w tym zakresie, z wyjątkiem zwykłych bzdur ze strony kierownictwa. I nagle, na tym dobrze przygotowanym tle, przetoczyła się do nas fala pacjentów w wieku od 30 do 50 lat. I wszyscy ci ludzie byli NAPRAWDĘ chorzy.

Obraz bardzo różnił się od COVID-a, który widzieliśmy wiosną – kiedy szpital był pusty, a administracja aktywnie rzeźbiła indeksy. Poza tym porównanie prawdziwej korony, którą przynieśli nam na wiosnę, z tym, co przynieśli nam teraz – to jakaś inna choroba. Ludzie ciągle strasznie kaszlą, wypluwając wokół siebie skrzepy krwi i śluz. Ostatecznie proces w płucach ich zabija. 

Co to jest? Czy wypuściłeś drugą falę? A może to zły sezon grypowy, który wygląda jak to, co nazywają „COVID”? A może jest to coś zupełnie innego, co nie ma jeszcze nazwy? Stało się coś BARDZO złego.

Po drodze wyczerpały się nasze zasoby szpitalne – wystarczyły tylko na pierwszą grupę pacjentów z nowym COVID. I to nie tylko nasz wielki i wspaniały szpital specjalistyczny – szpitale w pobliżu praktycznie klęczą z tego samego powodu. Brakuje łóżek, sprzętu i zapasów. Brakuje też personelu, ale z jakiegoś powodu właśnie w tym momencie zaczęli redukować etaty dla pielęgniarek lekarzy. 

Podsumowując, teraz nasza izba przyjęć wygląda jak zoo w kraju trzeciego świata. Jeśli na przykład przepisano mi dożylną terapię infuzyjną, to wcześniej muszę przejść przez wszystkie podłogi i zdobyć cenny zakraplacz. Przed użyciem jakiegokolwiek innego sprzętu wymagana jest ta sama wielka wędrówka.

Ponadto nasi zwykli obecni pacjenci, tacy jak osoby z przewlekłą niewydolnością nerek, robili to i nadal. Ale wszystkie maszyny do hemodializy są zajęte przez całą dobę, a ludzie stojący w kolejce tuż przed naszymi oczami stają się coraz gorzej. 

Pracuję w służbie zdrowia od 20 lat i nigdy nie widziałem tak złych rzeczy. Nie mam pojęcia, co się dzieje. Mogę ci tylko powiedzieć, co widzę, i mam co do tego złe przeczucia.

Administracja szpitala NIGDY nie jest uczciwa w stosunku do pielęgniarek i lekarzy i odmawia rozmowy z nami, odpowiedzi na pytania lub wysłuchania naszych obaw jak zwykle. Wszelkie prośby o pomoc lub zgłoszenia dotyczące niebezpiecznych warunków dla pacjentów w szpitalu są oznaczane w aktach osobowych jako „złe nastawienie”.

Jak wszyscy dobrze pamiętamy, pierwsza fala COVID-19 dotknęła głównie osoby starsze, było tylko kilka przypadków poniżej 60 roku życia. A teraz wydaje się, że główny cios ponoszą osoby w wieku 30-50 lat, czyli najbardziej aktywna zawodowo ludność . To dziwne, że korona miała taką selektywność w gospodarce. 

Drugą osobliwością jest celowe ograniczanie dostaw do szpitali różnych drobnych śmieci, takich jak kroplówki. Gdyby to było gdzieś z Muhosranske, czyli w jednym z miast wielkiego WNP, to wszystko byłoby w normalnych granicach, bo za wszystko winni są II wojna światowa i niemieccy faszystowscy najeźdźcy, po których najazdach wciąż dopiero się regeneruje. Ale w USA są TAKIE dostawy materiałów eksploatacyjnych, które szpitale i szpitale mogą pracować przez pięćdziesiąt lat przy zerowej produkcji. Oznacza to, że wystarczy lekarstw, narzędzi, pościeli, spodni, masek, stolic i innych rzeczy dla całej jednostki NATO, która wylizuje rany po wojnie nuklearnej. Dlatego jeśli w szpitalach jest deficyt, to do tego doszedł ZESPÓŁ.  

No i co najważniejsze, jak pisze nasz odważny lekarz / pielęgniarka, u pacjentów z koroną pojawił się jakiś niezwykły kaszel, podczas którego wydają się pluć kawałkami płuc. Jest to nowy objaw, który sugeruje nowy czynnik zakaźny lub mutację starego. 

Nie zaszkodzi też powiedzieć kilka słów o rzetelności przekazu – w końcu taki post mógłby napisać każdy. Wiarygodność jest weryfikowana przez lekturę prasy regionalnej, np. Wiadomości z Teksasu, gdzie znajduje się około 500-tysięczne miasto  El Paso. To znaczy, ogólnie rzecz biorąc, taki duży amerykański Muhosransk. 

Wraz z nadejściem pandemii miasto otrzymało 10 ruchomych kostnic, które wystarczyły dla oczu przy pierwszej fali. I nagle, do połowy listopada, z powodu korony zginęło około ośmiuset osób, a nawet mobilne kostnice były przepełnione. I tam zaczęli mieć problemy z personelem – nie ma sanitariuszy, a ciała niosą więźniowie specjalnie oddelegowani do tej sprawy. 

Tak więc przynajmniej połowa tego, o czym pisze ten dżentelmen, który mieszka w stanie gdzieś w rejonie New Jersey, jest obserwowana w stanie Teksas. A w Dakocie Północnej wszystko wygląda tak:

Zatem wszystko jest bardzo podobne do tego, że nadeszła już druga fala, na którą wszyscy czekali. Absolwenci afrykańskich uczelni medycznych nie nadali jeszcze nowej nazwy nowej infekcji, ale na pewno coś wymyślą, więc obserwujemy samoizolację i śledzimy rozwój wydarzeń. 

thebigtheone.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: