DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

CNN idzie pod młotek. Pierwsze aresztowania w siedzibie Bidena. ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
 

8 września 2020 roku kampania wyborcza Bidena zapowiedziała powołanie pewnego Dallasa Jonesa, byłego pracownika FBI, który zdecydował się na karierę polityczną, na dyrektora politycznego w Teksasie. Oczywiście od tego momentu pan Jones był bacznie obserwowany przez służby specjalne państwa, które tradycyjnie głosują na republikanów.

Tak więc pod koniec września do Sądu Najwyższego Teksasu złożono oświadczenie, że w stanie  przeprowadza się skoordynowaną operację zbierania kart do głosowania. Dwa zeznania wspominały konkretnie o senatorze stanowym Borisie Milesie (demokrata z Houston), komisarzu hrabstwa Harris Rodney Ellis i Dallas Jones, polityku, który nadzoruje kampanię demokratycznego kandydata na prezydenta Joe Bidena w hrabstwie Harris.

Według zeznań świadków, zbieracze kart do głosowania zbierali karty do głosowania „od osób starszych przebywających w domach opieki, od osób bezdomnych i kradły je z niczego niepodejrzewających skrzynek pocztowych”. Następnie te karty do głosowania zostały wypełnione i podpisy wyborców zostały sfałszowane. Wszystkie zeznania zostały nagrane na wideo i dołączone do sprawy. 

Po drodze trafiały tam zeznania byłych policjantów i drobnych urzędników administracji powiatowej. Oszustwa wyborcze miały miejsce na ich oczach, gdy inni urzędnicy administracji i policji wypełniali karty do głosowania bezpośrednio w miejscu pracy, a następnie mieszali prawdziwych wyborców z prawdziwymi kartami do głosowania. Ludzie to widzieli, nie chcieli brać udziału w fałszerstwach, ale bali się wystąpić przeciwko władzy, dlatego jako alternatywę wybrali zwolnienie. 

A teraz, według amerykańskich mediów , Dallas Jones został aresztowany wraz z dwoma nienazwanymi szefami. 

Pan Jones nie jest oczywiście senatorem ani osobą pierwszej rangi, więc jego głównym zainteresowaniem jest raczej występowanie w charakterze świadka oskarżenia. Pan Jones, jak piszą, już aktywnie współpracuje przy dochodzeniu i zeznaje za większą rybą, więc aresztowania, jak wszyscy obiecali, rozpoczęły się 14 listopada, a główne aresztowania są wciąż przed nami. 

Tymczasem Demokraci mają inny smutek w obozie. Jak poinformował 14 listopada  FOX NEWS, amerykański międzynarodowy konglomerat telekomunikacyjny AT&T Inc. (hey-ti-ti) w obliczu narastającej lawiny długów postanowił w trybie pilnym sprzedać swój najcenniejszy i ulubiony majątek – słynny kanał telewizyjny CNN.

Wiadomość okazała się dość dziwna, ponieważ CNN stało się dziś jakby skrótem wyrażenia „kanał telewizyjny, na którym Trump jest najbardziej nienawidzony”. Trump, według CNN, przegrał. Biden wygrał. Oczywiście za tak dobrą robotę kanał telewizyjny ma pewne bonusy – AT&T musi tylko czekać dzień i wytrzymać noc. Ale nie – kanał jest sprzedawany. 

Poza tym, co zaskoczyło wszystkich – jak wyjaśniły AT&T, CNN – kanał jest bardzo dobry i dobry, ale notowania spadają. I to też jest niezrozumiałe, bo CNN karci Trumpa, który ma najniższy rating ze wszystkich prezydentów USA, i chwali Bidena, który ma już wyższą ocenę niż Reagan. W świetle tych ocen ocena CNN również powinna być bajecznie wysoka, a dlaczego nagle spadła, nie jest jasne. 

Niemniej jednak wszystko to sprawia, że ​​można pomyśleć, że AT&T już dokładnie wyliczyło bilans i bulldo – wydaje się, że nie widzi przyszłości CNN, a firma potrzebuje radykalnej zmiany kursu, aby utrzymać się na powierzchni. To, jaki będzie ten kurs, jest całkowicie jasne dla każdego, kto pozostanie w Białym Domu przez drugą kadencję, jest również jasne, więc śledzimy rozwój wydarzeń. 

thebigtheone.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: