DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

ZAWODOWY NIEUDACZNIK JACEK SASIN MA ZORGANIZOWAĆ IGRZYSKA W KRAKOWIE ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

O nowym zajęciu dla Jacka Sasina poinformowało dziś na swoim Twitterze podlegające mu Ministerstwo Aktywów Państwowych. Wicepremier będzie odpowiadać za sprawy ekonomiczno-finansowe przy organizacji Igrzysk w Krakowie.

Igrzyska Europejskie to kontynentalna wersja Igrzysk Olimpijskich, która odbywa się co cztery lata z udziałem reprezentacji kilkudziesięciu krajów europejskich. Organizacja trzeciej edycji wydarzenia przypadła w udziale Polsce – impreza ma się odbyć za trzy lata w Krakowie. Od piątku wiadomo, że za organizację wydarzenia odpowiedzialny będzie minister aktywów państwowych.

Jacek Sasin w przeszłości był odpowiedzialny m.in. organizację majowych wyborów korespondencyjnych. Jak wiadomo, do wyborów nie doszło z powodu pandemii koronawirusa, ale karty wyborcze zostały wydrukowane na polecenie samego wicepremiera. 70 milionów złotych za zmarnowane wydruki zapłaciła wówczas Poczta Polska. Pytania dziennikarzy o to, kto odda Poczcie Polskiej należną kwotę, Sasin skwitował wówczas krótkim komentarzem: „Demokracja kosztuje”.

Igrzyska Europejskie 2023. Za co będzie odpowiedzialny Jacek Sasin?

Minister otrzymał dziś kolejną ważną funkcję. Jako pełnomocnik rządu ds. koordynacji działań przygotowawczych do organizacji III Igrzysk Europejskich Sasin będzie odpowiadać m.in. za analizy ekonomiczno-finansowych uwarunkowań przygotowania Igrzysk.

Jak podaje „Business Insider”, Jacek Sasin stanie na czele Zespołu Zadaniowego, do którego mają dołączyć przedstawiciele organów administracji rządowej. W celu właściwej realizacji powierzonych zadań, minister Sasin będzie mógł współpracować m.in. z osobami prawnymi z udziałem Skarbu Państwa.

Przypomnijmy:

Jacek Sasin zlecił wydrukowanie kart wyborczych doprowadzająć do gigantycznej straty Poczty Polskiej.
Umowy, które zawarła Poczta Polska z czterema firmami na organizację wyborów łącznie opiewały one na 68 mln 896 tys. 820 zł.

W ocenie sasina „demokracja kosztuje”. – Gdyby wychodzić z założenia, że nie należy wydawać pieniędzy na wybory, to może w ogóle odwołajmy wybory, bo one kosztują – powiedział. Jednocześnie zaznaczył, że rekompensata nie byłaby potrzebna, gdyby nie politycy opozycji. – Doprowadzili do tego, że te wybory nie odbyły się w terminie konstytucyjnym i wszystkie przygotowania poszły na marne – przekonywał.

Autor:
zzz
Źródło: plportal.pl
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: