DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

  List otwarty od australijskich gliniarzy: policja odmawia udziału w blokowaniu i szczepieniach. ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
 

Wraz z początkiem wszelkiego rodzaju kwarantann dla COVID-19, które przetoczyły się po całej planecie, sieci społecznościowe zostały wypełnione filmami, w których policjanci ze wszystkich krajów i narodów są zaangażowani w nielegalne działania naruszające prawa i wolności obywateli z okazji „pandemii”. Wydaje się jednak, że w co najmniej jednym kraju na świecie, przynajmniej w policji i wojsku, są też dobrzy ludzie, którzy widząc, dokąd prowadzi planeta, zerwali zbiorowy list do swoich szefów. Cały dokument jest dostępny na cairnsnews.org i udostępniamy kluczowe fragmenty z niego. 

Apelujemy do Państwa, aby wyrazić zaniepokojenie wykorzystaniem policji do egzekwowania obecnych ograniczeń nałożonych na naszych obywateli w związku z COVID-19, co poważnie podważyło zaufanie społeczne do naszej wielkiej policji.

Odkąd Prokurator Generalny ogłosił stan wyjątkowy w związku z nowym koronawirusem, nasze rządy stanowe działały z pewnymi uprawnieniami, nakładając ograniczenia na swoich obywateli, wykorzystując policję do egzekwowania ich zasad.

Ze względu na nową naturę wirusa SARS-CoV-2 większość ludzi zgodziła się, że pewne ograniczenia muszą być przestrzegane, dopóki więcej nie będzie wiadomo o wirusie. A teraz, po roku, zauważamy, że modelowanie pandemii zawierało poważne błędy w obliczeniach, więc eksperci, którzy później przejrzeli wszystkie te obliczenia, powiedzieli, że „żaden poważny naukowiec nie potwierdzi tego wszystkiego”. Ponadto.

Teraz, na wysokim poziomie naukowym, zostało absolutnie udowodnione, że test COVID-19 jest zawodny i zawodny, a mimo to test ten jest aktywnie wykorzystywany do podejmowania ważnych decyzji w interesie zdrowia i bezpieczeństwa publicznego. To tak, jakbyś dał nam  niedokładne urządzenia do określania prędkości na drogach, a potem zażądał karania ludzi za „przekroczenie”.

Teraz, gdy mamy prawie 12-miesięczne statystyki, na których możemy polegać, zamiast błędnych symulacji komputerowych, statystyki te pokazują rzeczywistość dalszą od przewidywanych w modelowaniu prognoz, na których opierał się rząd krajowy w odpowiedzi na pandemię. Oto kilka statystyk, które odzwierciedlają tę rzeczywistość.

Na przykład wiemy teraz, że 45% osób zarażonych wirusem jest bezobjawowych, a bezobjawowa transmisja wynosi 0-2,2%. Wiemy również, że 80% osób zarażonych wirusem będzie miało tylko łagodne objawy i że w zdecydowanej większości przypadków osoby starsze i osoby z osłabionym układem odpornościowym są narażone na poważne objawy, które mogą prowadzić do śmierci. W chwili pisania tego tekstu, światowy wskaźnik przeżywalności covid-19 wynosi 97,3%. Wskaźnik przeżycia w przypadku zwykłej grypy wynosi 99,9%.

 Ponadto statystyki wyraźnie pokazują, że chociaż liczba potwierdzonych przypadków może wzrosnąć, śmiertelność gwałtownie spada. Szwecja i Tajwan nie stosowały izolacji swoich obywateli, jak robiło to wiele krajów na całym świecie. Chociaż Szwecja nie podjęła najlepszych środków ostrożności, aby chronić osoby starsze we wczesnym stadium, ich śmiertelność jest porównywalna z innymi krajami, a Tajwan jest ogólnie wyjątkowy, prawie bez zgonów.

Statystyki pokazują, że na całym świecie występuje wysoka częstość występowania infekcji koronowej, ale bardzo niski wskaźnik śmiertelności. I wszystko niezależnie od tego, czy zastosowano wymuszone blokady. Z analizy tego możemy wywnioskować, że te dwie zupełnie różne ścieżki prowadziły do ​​prawie tego samego wyniku.

Na podstawie ostatniego budżetu federalnego, ogromnego zadłużenia i bezrobocia zauważamy, że nasze ograniczenia stworzyły szereg problemów, które obecnie wydają się przeważać nad zagrożeniem, jakie stwarza ten wirus. W naszej pracy wiemy, że powstałe tutaj problemy społeczno-gospodarcze zaostrzą się w jeszcze większym zagrożeniu w przyszłości, ponieważ ludzie będą walczyć z ubocznymi szkodami, jakie powoduje.

Powiedziano nam, że zalecenia Światowej Organizacji Zdrowia są kluczowym aspektem odpowiedzi Gabinetu Narodowego, ale art. 109 australijskiej konstytucji stwierdza: „Kiedy prawo stanowe jest niezgodne z prawem Wspólnoty Narodów, pierwszeństwo ma to drugie, a to pierwsze obowiązuje w takim zakresie, w jakim w którym sprzeczność jest prawdziwa. ” Z naruszeniem prawa federalnego i międzynarodowego, będziemy uważani za współwinnych uzgodnionych czynów przestępczych przeciwko mieszkańcom Australii, co może prowadzić do odpowiedzialności karnej na mocy ustawy o przestępstwach z 1914 r. Oraz ustawy o kodeksie karnym z 1995 r.

Wydaje się, że te decyzje rządu i WHO leżą w interesie korporacji, a nie w najlepszym interesie zdrowia publicznego i dobrego samopoczucia, jak twierdzono. Wszystko to wskazuje, że utrzymujące się restrykcje wobec zdrowych populacji są nieproporcjonalną odpowiedzią. Jednocześnie władze spodziewają się, że policja będzie nadal stosować te środki, a co więcej – policja zostanie wykorzystana do wymuszenia szczepień przeciwko chorobie, która, jak się okazało, nie jest zjadliwa.

Martwimy się o legalność działań, o podjęcie których jesteśmy proszeni wobec obywateli Australii. Państwa i terytoria nie mogą wznosić się ponad Konstytucję Rzeczypospolitej, a także traktaty międzynarodowe, które podpisaliśmy. Niemniej – zdarza się. W przypadku stanu wyjątkowego wymagania dotyczące sytuacji nadzwyczajnych są uwarunkowane i ograniczone przez istotny fakt, że wytyczne i wytyczne dotyczące sytuacji awaryjnych nie mogą wymagać, aby osoba była izolowana, zatrzymana, badana, szczepiona, leczona lub przeszukiwana bez wydanego nakazu kontroli bezpieczeństwa biologicznego.

Wielu policjantów i wojskowych ma dość podejścia do egzekwowania represyjnych przepisów nakładanych na ludność w imię COVID-19 i zbliżających się obowiązkowych szczepień. Dlatego teraz czujemy się zobowiązani do zrobienia z naszej strony, aby zakończyć ten ucisk, dlatego prosimy Cię o zadanie następujących pytań:

a) Funkcjonariusze policji muszą mieć „wybór”, czy otrzymać szczepionki, czy nie;

b) Policja uważa, że ​​wszyscy członkowie społeczności powinni mieć również możliwość wyboru szczepień;

c) Policja nie będzie w żaden sposób zaangażowana w narzucanie szczepionki ludności;

d) Stowarzyszenie Policja rozpoczęło przygotowania do ochrony policjantów odmawiających szczepień.

e) Nadszedł czas, aby podnieść alarm w związku z próbą ustanowienia globalnej dyktatury i wykorzystaniem policji jako narzędzia do realizacji tych globalnych i korporacyjnych programów;

f) Konieczne jest ostrzeżenie policji, aby nie zgadzała się z tymi z góry żądaniami, nieistniejącymi przepisami i prawami, ale działała w najlepszym interesie swojej ludności, ale nie jako instrument tyranii władz lokalnych lub światowych.

Niedawno nasi liderzy w środowisku prawniczym, w tym starsi sędziowie, 15 profesorów odpowiednich dyscyplin medycznych i dziesiątki intelektualistów z innych dziedzin wiedzy, otrzymali zbiorowy list do  wszystkich liderów z prośbą o rozważenie nieproporcjonalnej odpowiedzi na SAR-CoV-2. List został podpisany przez setki lekarzy. Mimo to  rząd stale powtarza, że ​​postępuje zgodnie z radami „ekspertów”, wszystkie nasze prośby są ignorowane, a policja jest wykorzystywana jako środek egzekwowania tych bezsensownych zasad.

Prosimy o uwzględnienie informacji zawartych w tym dokumencie oraz oświadczenia policji NSW. Każdy z naszych funkcjonariuszy policji będzie działał w taki sposób, aby uczciwość była najważniejsza. Będzie wspierał wyłącznie praworządność, prawa i wolności człowieka.

Ponieważ dokument jest oficjalny – australijscy gliniarze skrupulatnie cytują tam wszelkie odniesienia do badań naukowych i wymieniają statystyki dotyczące korony z 12 miesięcy. Najprawdopodobniej nikt nie zareaguje na ten list, ale to nie zmienia najważniejszego – wydaje się, że do protestów przeciwko koronie dołącza też policja australijska. 

Elon Musk dołączył wczoraj do protestujących i przeszedł cztery testy na koronawirusa. Dwa testy były pozytywne, dwa negatywne, a Elon rozważa teraz piątą. 

Zatem nie najbiedniejszy koleś na planecie, którego stać na test od najlepszego producenta w czterech próbach, nie mógł powiedzieć, czy ma koronę. Jednocześnie światowi narzucane są reguły, zgodnie z którymi ludzie będą poddawani represjom w oparciu o test wykonany przez piekło, wie, co to za tajna fabryka odzieży. A australijska policja oczywiście tego nie lubi.

Zwłaszcza w świetle faktu, że twardzi kolesie z amerykańskiego stanu Utah tak bez ogródek mówią lokalnym glinom, że jeśli przyjedziesz do społeczności ze szczepionkami, zaopatrz się w worki na zwłoki.  Oczywiście wielu obywateli Australii również ma podobne podejście do szczepień, co obiecuje silny odpływ personelu dla australijskiej policji.  

Niemniej jednak szefowie mianowani na miejscu przez globalistów nadal uparcie naciskają i naginają ogólną linię partii. Przerażające jest nawet wyobrażanie sobie, w co się ostatecznie stanie, więc śledzimy rozwój wydarzeń. 

thebigtheone.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: